Yalı Çapkını 46. bölümde neler olacak? Seyran, Ferit’i Suçüstü Yakalıyor! Yalı Çapkını 46. bölümde neler olacak? Seyran, Ferit’i Suçüstü Yakalıyor!
TRT'nin reyting rekortmeni dizisi Uyanış Büyük Selçuklu dizisinin hayranlarına kötü haber geldi! Uyanış Büyük Selçuklu dizisinin final tarihi belli oldu.

Başrollerinde Buğra Gülsoy, Ekin Koç, Sevda Ergici, Mehmet Özgür gibi isimlerin kadrosunda yer aldığı Uyanış Büyük Selçuklu dizisi yayınlandığı ilk günden beri TRT'nin tüm dizileri gibi reyting rekortmeni oldu. Pazartesi akşamlarının reytinglerde zirve dizisi Koronavirüs nedeniyle zor günler yaşıyordu. Sette artan vakalar yüzünden set tatile girmişti.

UBS hayranları ne olduğunu anlayamadan ardı ardına haberler geldi! UBS'de neler olacak? Finalinde neler yaşanacak? Sürpriz isimler mi diziye giriyor? Dizinin final tarihi şoke etti!

KÖTÜ HABER GELDİ!TRT'nin reyting rekortmeni dizilerinden biri olan Uyanış Büyük Selçuklu dizisi final tarihi belirlendi. UBS hayranlarına kara haber geldi. Akli Film'in yapımcılığını üstlendiği Uyanış Büyük Selçuklu dizisinin finali yaklaştı. Final yapacak dizinin hayranları şimdiden üzüntülerini dile getirdi.

Uyanış Büyük Selçuklu dizisi sezonun sonlanmasıyla birlikte finale girecek. Bugün 28. bölümü ile ekranlara gelecek olan Uyanış Büyük Selçuklu dizisi 36. bölümde ekranla veda edecek!

MÜJDELİ HABER DE VAR!Uyanış Büyük Selçuklu hayranlarına müjdeli haberi hemen verelim. Evet UBS hayranlarına kötü haber var. UBS 36. bölümde final yapacak. Ancak korkmayın!

36. bölümde final yapacak dizinin hayranlarına hemen söyleyelim. Bu final sadece sezon finali olacak. Dizi yeni sezon onayını çoktan aldı bile. Yaz döneminde sezon arasına girecek olan dizi 8 bölüm sonra sezon finali yapacak. Yani ekranlara sadece bir süreliğine veda edecek.

Gelen bilgilere göre Uyanış Büyük Selçuklu dizisinin sezon finali büyük bir heyecanla bitecek. Yani UBS hayranları yeni sezonu dört gözle bekleyecek! Edinilen bilgiye göre yeni sezonda diziye çok sürpriz bir isim de dahil edilecek. Yapımcı o kişi ile şimdiden görüşmelere başladı bile. Haber kesinleştiğinde sitemizde bu bomba haberi duyuracağız.

Editör: İlan35