FOX TV sevilen dizisi Yasak Elma şok ayrılık! Yayınlandığı her hafta rekorlar kıran Yasak Elma dizisinde başrol diziye veda ediyor! Yasak Elma dizisi hayranları bu ayrılık olmaz dese de Yasak Elma'da beklenmedik ayrılık gerçek oluyor! Yasak Elma başrol di

FOX TV sevilen dizisi Yasak Elma şok ayrılık! Yayınlandığı her hafta rekorlar kıran Yasak Elma dizisinde başrol diziye veda ediyor! Yasak Elma dizisi hayranları bu ayrılık olmaz dese de Yasak Elma'da beklenmedik ayrılık gerçek oluyor! Yasak Elma başrol diziye veda ederek ayrılıyor!

Yasak Elma şok ayrılık!

Yapımcılığını Medyapım'ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Murat Öztürk'ün oturduğu; başrollerini Şevval Sam, Eda Ece, Erdal Özyağcılar, Berk Oktay, Nesrin Cavadzade ve Gülenay Kalkan Ünlüoğlu yer aldığı Yasak Elma beklenemdik ayrılık gerçekleşiyor! Bu hafta büyük sürprizlerle yeni isimler katılsa da Yasak Elma dizisi bu ayrılıkla hayranlarını kahredecek!

Yasak Elma Ender dönemi bitiyor!

FOX TV en çok sevilen dizisi Yasak Elma Ender karakteri ölerek diziye veda ediyor! Yasak Elma dizisi en çok sevilen karakteri Ender ile sözleşme yenilenmedi! Yasak Elma setinden kötü haber geldi! Ender sevilen diziye veda ediyor!

Kaya geldi Ender gider mi!Yasak Elma hayranlarını isyana sürükleyen haber de burada! En çok sevilen çift Kaya ve Ender olduğu biliniyordu. Bu hafta Yasak Elma dizisine geri dönen barış Kılıç gelmesiyle Ender ve Kaya yakınlaşması izlenecekti ancak kısa süreli izlenecek! Yasak Elma dizisi Ender diziye veda edecek!

Şevval Sam neden veda etti?

Yasak Elma hayranları Şevval Sam diziye neden veda ettiğini araştırıyor. Özellikle geçtiğimiz yıl bir çok olay yaşansa da diziye devam eden Şevval Sam sözleşme yenilemedi. Şevval Sam dizi setlerinden sıkıldığı için dizilere ara verme kararı aldı! Çok sevilen isim Şevval Sam gidişi Yasak Elma'da nasıl bir reyting kaybı olacak merak ediliyor!

Yasak Elma yeni sezon onayını aldı!Her hafta rekorlar kıran Yasak Elma yeni sezon onayı da aldı! Şevval Sam ayrılığı yeni sezon da çok üzecek olsa da yepyeni bomba transferle Yasak Elma yoluna devam edecek. Şevval Sam gidişi sonrası ses getirecek üst düzey bir oyuncunun kadroya katılacağı öğrenildi!

Yasak Elma sezon final tarihi belli oldu!

Ekranların sevilen dizisi Yasak Elma 112. bölümde sezon finali yaparak ekran macerasını tamamlayacak. Şu anda 105 bölüm ekrana gelen dizi 7 bölüm daha ekranlarda olarak sezon finali yapacak ve ekran macerasını tamamlayacak!

Yasak Elma hayranları Ender karakterinin gitmemesi için şimdiden kampanyalar düzenliyor. Ancak Şevval Sam kararının net olduğu ve Yasak Elma'dan çıkacağı öğrenildi.

ilan365.net