Çukur dizisinde çıkan Celasun karakteri Kubilay Aka başrollerini İçerde dizisiyle en son ekrana gelen Bensu soral bulaştıran Camtavanlar dizisine sürpriz isim katıldı! Camtavanlar dizisine büyük sürpriz var! Camtavanlar kadrosuna sürpriz isim katıldı! Ha

Kuş Uçuşu 2. Sezonun Ne Zaman Yayınlanacağı Açıklandı! Kuş Uçuşu 2. Sezonun Ne Zaman Yayınlanacağı Açıklandı!
Çukur dizisinde çıkan Celasun karakteri Kubilay Aka başrollerini İçerde dizisiyle en son ekrana gelen Bensu soral bulaştıran Camtavanlar dizisine sürpriz isim katıldı! Camtavanlar dizisine büyük sürpriz var! Camtavanlar kadrosuna sürpriz isim katıldı!

Hatice Aslan Camtavanlar dizisinde!

Show TV ekranlarında yayınlanacak Camtavanlar dizisine Bensu Soral ve Kubilay Aka ardından sürpriz isim katıldı! Hatice aslan Camtavanlar dizisi kadrosuna katıldı!

Ay yapım imzalı Kuzgun dizisiyle ekranlara gelen ve reyting rekorları kıran Hatice aslan, yine Ay yapım imzalı Camtavanlar dizisine katıldı!

Camtavanlar dizisi ne zaman başlayacak?

10 gün sonra sete çıkacak Camtavanlar dizisi Mayıs ayıının 2. haftası ekranlara gelecek. Camtavanlar dizisi şimdiden merak ediliyor ve yaza damga vuracak!

Camtavanlar oyuncuları kimler?

Yapımcılığını OJO Pictures'ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Fehmi Öztürk'ün oturacağı, senaryosunu, Meriç Acemi'nin kaleme aldığı, Kubilay Aka, Bensu Soral ve Ahmet Melih Yılmaz'ın ardından dizi kadrosuna Hatice aslan katıldı!

Camtavanlar dizisi konusu ne?

Kadınları iş hayatıyla ilgili zorlukları anlatacak ve yemek dizisi olarak adlandıralan Camtavanlar dizisi yakında Show TV'de!

ilan365.net