Ekranların sevilen dizisi Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da şok ayrılık yaşanacak! EDHO'da Hızır Çakırbeyli dönemi sona eriyor. Oktay Kaynarca yeni dizisi için EDHO veda ediyor! Ölüm yıldönemünde mesajı veren Oktay Kaynarca sürpriz Kurtlar Vadisi kararı g

Gönül Dağı'nda Yürek Burkan Ayrılık Bir Süre Konuşulacak! TRT Dizisinin Reyting Kaynağıydı... Gönül Dağı'nda Yürek Burkan Ayrılık Bir Süre Konuşulacak! TRT Dizisinin Reyting Kaynağıydı...
Ekranların sevilen dizisi Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da şok ayrılık yaşanacak! EDHO'da Hızır Çakırbeyli dönemi sona eriyor. Oktay Kaynarca yeni dizisi için EDHO veda ediyor! Ölüm yıldönemünde mesajı veren Oktay Kaynarca sürpriz Kurtlar Vadisi kararı geliyor!

Kurtlar Vadisi Raci Şaşmaz yapacak!

Şu sıralar ATV ekranlarında 7. sezon onayını alan Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz şok bir ayrılık yaşanacak. EDHO sevilen karakteri Hızır Çakırbeyli diziden ayrılıyor. Ancak Hızır ayrılma nedeni Necati Şaşmaz değil Raci Şaşmaz'dan gelecek yeni Kurtlar Vadisi dizisi Süleyman Çakır nedeniyle ayrılık yaşanıyor!

Süleyman Çakır dizisi geliyor!

17 yıl sonra ölüm yıldönümünde de unutulmayan Süleyman Çakır karakteri geri dönüyor! Süleyman Çakır isimli dizi yeni Kurtlar Vadisi olacak! EDHO yapımcısı Raci Şaşmaz yapacağı Süleyman Çakır yayın hayatına Eylül ayında başlayacak. Süleyman Çakır dizisinin başrolü EDHO yıldızı Oktay Kaynarca canlandıracak!

Oktay Kaynarca EDHO'dan ayrılıyor!

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Hızır Çakırbeyli karakteri diziden ayrılıyor. Oktay Kaynarca EDHO veda ederek Süleyman Çakır dizisine geçiyor. EDHO, Alpaslan Çakırbeyli hayatını anlatmaya devam edecek ve Çakırbeyli ailesini ilyas, Alpaslan ve Hızır Ali sürdürecek. Çakırbeyli ailesi büyüğü Oktay Kaynarca'nın canlandırdığı Hızır Çakırbeyli ölerek diziden ayrılacak!

Kurtlar Vadisi tarzı olacak!

Necati Şaşmaz haftalardır başlayacağını açıkladığı ancak bir türlü yayına geçmeyen Kurtlar Vadisi, artık Raci Şaşmaz'dan geliyor. İsmi Süleyman Çakır olacak dizi yine ATV ekranlarında yayınlanacak. ATV ve Raci Şaşmaz Süleyman Çakır dizisi için her konuda anlaştı.

Kurtlar Vadisi artık Süleyman Çakır oldu!

İsmi ve hakkı Pana Film de olan Kurtlar Vadisi, Necati Şaşmaz'ın elinde. Ancak Raci Şaşmaz, Süleyman Çakır ismini alarak yeni diziyi başlatacak. Kadroda sürpriz isimlerin yer alacağı Süleyman Çakır dizisinde yine FETÖ işlenecek. Devlete sızmak isteyen bir yapı karşısında Süleyman Çakır amansız mücadelesi ekrana gelecek!

Süleyman Çakır yaşasaydı ne olurdu anlayışla başlayacak dizi bitimi hayal olabilir ancak Süleyman Çakır efsanesi devam edecek. Oktay Kaynarca 6 yıl rekor kıran EDHO'dan hayranları üzülse de hiç beklemeden Süleyman Çakır ve Kurtlar Vadisi efsanesi yaşatması çok sevilecek!

Süleyman Çakır dizisi EDHO'da bu haftalar Hızır Çakırbeyli ayrılmasıyla resmileşecek ve dizi rekor kıracak!

ilan365.net