Magazinde aşk bombaları peş peşe patlıyor. Maraşlı dizisi aşkı gerçek oldu! Alina Boz kalbini Burak Deniz kaptırdı! Magazinde yılın olayı patladı.

Fox TV Dizisi Erken Finale Kurban Gitti! Engin Akyürek ve Demet Özdemir Başrolde Oynuyordu! Fox TV Dizisi Erken Finale Kurban Gitti! Engin Akyürek ve Demet Özdemir Başrolde Oynuyordu!
Magazinde aşk bombaları peş peşe patlıyor. Maraşlı dizisi aşkı gerçek oldu! Alina Boz kalbini Burak Deniz kaptırdı! Magazinde yılın olayı patladı. Burak Deniz ve Alina Boz bir kafede Didem Soydan'a yakalandı! Didem Soydan tedbirleri hiçe sayarak Burak Deniz'i yakaladı!

Maraşlı Mahur ve Celal aşkı gerçek oldu!

ATV ekranlarında yayınlanan Maraşlı dizisi aşkı gerçek oldu! Ekranların en sevilen isimleri Alina Boz ve Burak Deniz sevgili oldukları öğrenildi. Geçtiğimiz hafta eski sevgilisi Didem Soydan karantinaya giren Burak Deniz, dizi seti olarak çıktığı sokakta Didem Soydan'a yakalandı! Bir kafede yakalanan Alina Boz ve Burak Deniz aşkı ortaya çıktı!

Dizi çekimi harici Balat'ta yakalandılar!

Dizi çekimi var diyerek sokağa çıkan Burak Deniz, soluğu Alina boz'la Balat'ta aldı! Balatta bir mekana gidip yemek yiyen Burak Deniz ve Alina Boz çifti Didem Soydan'a yakalandı! Didem Soydan karantina kurallarını hiçe sayarak adeta hissederek Burak Deniz'i ve Alina Boz'u mekanda bastı!

Burak Deniz ve Didem Soydan ayrıldı!Burak Deniz ve Didem Soydan çifti Alina Boz'la baş başa yemeğe çıkan Burak Deniz ihanet etti diyerek yakın çevresine ayrılığı duyurdu. Didem Soydan küplere bindiği olay sonrası Burak Deniz hiç vakit kaybetmeden Maraşlı dizisinde Mahur ile aşk yaşamaya başladı!

Alina Boz paylaşım geldi!alina Boz, Didem Soydan ve Burak Deniz çifti ayrılır ayrılmaz partneri Burak Deniz'le fotoğrafını paylaştı! Burak Deniz ve Alina Boz çifti hayranları tarafından çok yakıştırılıyordu ve aşk gerçek oldu! Maraşlı Celal'i ve Mahur'u resmen yeni bir aşka yelken açtı!

Alina Boz Hande Erçel taklit ediyor isyanı!Alina Boz Burak Deniz ile sevgili olduklarını ima eden paylaşım gelmesi ardından daha önce Hande Erçel başrol oynayan Burak Deniz Aşk Laftan Anlamaz dizisiyle Hande Erçel oynamış ve Alina Boz gibi ismi aşk iddialarını karışmıştı. Hiç bir zaman görüntülenmeyen çift olsa da Hande Erçel hayranları Alina boz'u kızdırdı. Alina Boz son paylaşımları "Hande'yi taklit etmeyi bırak" diyerek Hande Erçel giydiği kıyafetleri giyiyor diyerek isyan ettirdi! Hem Didem Soydan fanları hem Hande Erçel fanlarıyla Alina Boz bu sıralar canı sıkkın olduğu öğrenildi!

Pazartesi akşamları reyting rekorları kıran Maraşlı dizisi bu akşam haftalar sonra ekranlarda olacak. Mahur ve Celal fanları yine çok sevinecek!