Güzelliği ile büyüleyen Tuvana Türkay'a  yapımcılar yasak koydu! Son yer aldığı filmin galasında söylediği ile gündem olan Tuvana Türkay'a konuşma yasağı geldi. Star Tv'de yeni başlayacak olan başrollerinde Erdal Beşikçioğlu ve Nur Fettahoğlu'nun yer al

Burak Özçivit Katar’da Burak Özçivit Katar’da
Güzelliği ile büyüleyen Tuvana Türkay'a  yapımcılar yasak koydu! Son yer aldığı filmin galasında söylediği ile gündem olan Tuvana Türkay'a konuşma yasağı geldi.

Star Tv'de yeni başlayacak olan başrollerinde Erdal Beşikçioğlu ve Nur Fettahoğlu'nun yer aldığı Kağıt Ev dizisiyle ekranlara dönecek olan Tuvana Türkay'a yasaklar bir bir geldi. Nişantaşı'nda görüntülenen oyuncu tüm yüzünü kapadı ve magazincilere "Lütfen çekmeyin. Yasağım var. Konuşmam yasaklandı. Bundan sonra beni çekmeyin" dedi.

Tuvana Türkay'a konulan bu yasağın en önemli nedenlerinden biri de Onur Tuna ile birlikte yer aldığı son filmi "Ağır Romantik" galasında kırdığı pot olduğu öğrenildi.

Ne Olmuştu?Tuvana Türkay, Onur Tuna ile birlikte yer aldığı Ağır Romantik filminin galasında tek tek tüm oyuncular film ile ilgili düşünlerini paylaşmıştı. Onur Tuna film için "Sette bir aile ortamı oluştu, çok eğlendik" sözlerinden sonra Tuvana Türkay mikrofonların başına geçmiş ve "Sette bir aile ortamı vardı, çok eğlendik geyiklerine girmeyeceğim" diyerek gaf yapmıştı.

Bu sözler sonrası Onur Tuna'nın surat ifadesi değişirken hemen ardından Tuna, Tuvana Türkay'ı sosyal medya hesabından silmişti.

Bu görüntüler sosyal medyada yer aldıktan sonra Tuvana Türkay kendisine hakaret edenlere dava açacağını söylemişti.