Masumiyet 12 Mayıs neden yok? Masumiyet bitti mi final mi oldu? Bu hafta yayınlanmıyor

Masumiyet 12 mayıs neden yok? Masumiyet dizisi 12 mayıs yeni bölüm yayınlanmıyor. Masumiyet dizisi bitti mi final mi oldu? Masumiyet dizisi neden yayınlanmıyor? Masumiyet yayından mı kaldırıldı?

Gündem 10.05.2021 - 11:47 02.06.2021 - 14:58 Berkay Keskin

Masumiyet 12 mayıs neden yok? Masumiyet dizisi 12 mayıs yeni bölüm yayınlanmıyor. Masumiyet dizisi bitti mi final mi oldu? Masumiyet dizisi neden yayınlanmıyor? Masumiyet yayından mı kaldırıldı?

Masumiyet 12 mayıs neden yok

FOX TV’nin sevilen dizisi Masumiyet yeni bölümleriyle seyirciden tam not almaya devam ediyor. Merakla beklenen Masumiyet yeni bölümü ne zaman yayınlanacak? Masumiyet yeni bölümünde neler yaşanacak? Masumiyet 12 Mayıs’ta neden yayınlanmıyor? İşte detaylar…

Masumiyet final mi oldu?

Ekrana geldiği ilk bölümden itibaren dikkatleri üzerine çeken Masumiyet dizisinde heyecanın dozajı yükseliyor. İlker, Ela ve İrem arasındaki aşk üçgenine ailelerde dahil oluyor. Kadına şiddet, sosyal medya ve aile bağlarının işlendiği dizi güçlü oyuncu kadrosuyla öne çıkıyor. Çarşamba akşamlarına damga vuran Masumiyet 12 Mayıs tarihinde ekrana gelmeyecek. 13 Mayıs’ta Ramazan Bayramı’nın başlıyor olması dizi takviminin de değişmesine neden oldu. Dizi çekimlerine ara verilmesi kararı alındı. Bu yüzden Masumiyet yeni bölümü önümüzdeki hafta seyirciyle buluşacak.

Masumiyet yeni bölüm ne zaman?

Hatırlanacağı üzere Masumiyet son bölümünde İsmail hapishaneye gönderilmişti. Hale, İsmail ile yüzleşmişti. İsmail’in yıllar boyunca hem kendisine hem de oğluna yaptığı eziyetlerin bedelini ödetmeye kararlıydı. İsmail, çıkış yolu olmadığına inanıyordu. İsmail’in yokluğunda gücü eline geçiren Hale ve İlker, şirketin başına geçmişti. İlker, masumiyetini kanıtladığını düşünüyordu. Öte yandan Hale ve Harun arasındaki gizli ilişkide açığa çıkmıştı.

Temelleri kırk yıl öncesine dayanan ilişki, İsmail’in hapishaneye girmesiyle birlikte yeniden alev aldı. Hale, Harun’u ziyaret ederek geçmişte yaşadıkları için pişmanlık duyduğunu itiraf etti. Harun ise gizli ittifaklar içerisinde yer alıyordu. Herkese farklı şekilde davranmaya başlayan Harun’un asıl hedefinin ne olduğu ortaya çıkmadı. Öte yandan Ela’da derin bir çıkmaz içerisindeydi. Çocukluk arkadaşının kendisine aşık olduğunu öğrenmişti. Saplantılı bir aşkın kurbanı olduğuna inanmak istemeyen Ela, bu yüzden İlker ile tartıştı.

İlker, İrem’den boşanmayı kafasına koymuştu. İrem ise yeni evlerine taşınmak istiyordu. Lakin, ne yaparsa yapsın İlker’i Ela’dan uzaklaştırmayı başaramadı.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@