FOX TV sevilen dizisi Masumiyet hayranlarına kötü haber geldi! Yayınlandığı her hafta reyting rekorları kıran Masumiyet dizisi final kararı aldı! Masumiyet neden bitiyor? Masumiyet dizisi neden final yapıyor? FOX TV sevilen dizisi Masumiyet finalinde yine

Fox TV Dizisi Erken Finale Kurban Gitti! Engin Akyürek ve Demet Özdemir Başrolde Oynuyordu! Fox TV Dizisi Erken Finale Kurban Gitti! Engin Akyürek ve Demet Özdemir Başrolde Oynuyordu!

FOX TV sevilen dizisi Masumiyet hayranlarına kötü haber geldi! Yayınlandığı her hafta reyting rekorları kıran Masumiyet dizisi final kararı aldı! Masumiyet neden bitiyor? Masumiyet dizisi neden final yapıyor? FOX TV sevilen dizisi Masumiyet finalinde yine bir dizi var!

Masumiyet final yapıyor!

Yapımcılığını Gold Film'in üstlendiği, senaryosunu Sırma Yanık'ın kaleme aldığı, başrollerini Hülya Avşar, Mehmet Aslantuğ, Deniz Çakır, İlayda Alişan, Serkay Tütüncü ve Deniz Işın yer aldığı Masumiyet dizisi final kararı aldı! FOX TV Masumiyet dizisini bitiriyor!

Masumiyet reytinglere yenildi!

FOX TV en sevilen dizileri arasında yer alan Masumiyet Dizisi reytinglere yenildi! Masumiyet dizisi Sadakatsiz ve Kuruluş Osman dizisi karşısında daha fazla direnemedi! Masumiyet dizisi 5 bölüm sonra final yaparak ekran macerasını tamamlıyor. Muhteşem senaryosuna rağmen Masumiyet dizisi FOX TV tahminlerine tutmadı.

Masumiyet niye final yapıyor?FOX TV sevilen dizisi Masumiyet reytingler nedeniyle final olan dizi kervanlarına katıldı. Masumiyet dizisi FOX TV oldukça yüksek bütçeli işleri arasında yer alıyor. Ancak Masumiyet reyting kadar yeni dizi hazırlığında olan FOX TV yeni sezon onayı vermediği için bitiyor!

FOX TV yeni dizi Masumiyet'i yedi!

FOX TV The Splitt sonrası bir diziyle daha anlaştı. Yaz sezonunda Medyapım imzasıyla ekranlara gelecek Cunning Single Lady dizisi FOX TV için Türkiye uyarlanıyor. Yaz sezonunda reyting yarışına çok sağlam devam eden FOX TV, Masumiyet dizisi 2. sezon onayını vermeyerek tercihini yaptı!

Yaz aylarında Sen Çal Kapımı, The Split ve Cunning Single Lady dizileriyle girecek FOX TV, yeni sezon için Son Yaz ve Kefaret dizilerinden birini daha final yaptırması bekleniyor.

Masumiyet dizisi hayranları Sadakatsiz ve Kuruluş Osman sonrası DOğduğun Ev Kaderindir dizisi ve Benim Adım Melek dizileri karşısında Masumiyet dizisi bekleneni veremese de dizinin devam etmesi için her yolu deneyecek!