TRT 1 ekranlarında yayınlanan Masumlar Apartmanı dizisinde Han'ın bodruma bağladığı kişi ortaya çıktı! Yayınlandığı her salı akşamı reyting rekorları kıran Masumlar Apartmanı isminin hakkını vermiyor, dizide suç işleniyor iddialarıyla bir bölüm ekrana gel

TRT 1 ekranlarında yayınlanan Masumlar Apartmanı dizisinde Han'ın bodruma bağladığı kişi ortaya çıktı! Yayınlandığı her salı akşamı reyting rekorları kıran Masumlar Apartmanı isminin hakkını vermiyor, dizide suç işleniyor iddialarıyla bir bölüm ekrana geldi. Ancak en çok Han Kazan dairesine kimi bağladı? Masumlar Apartmanı bodruma bağladığı isim kim merak ediliyor!

Masumlar Apartmanı han Bodrum'a kimi bağladı!

Sosyal medyada bir çok teori üretildi! Han bodruma Esat'ı, Uygar'ı yada Perihan'ı bağladığı iddiaları vardı! Ancak dizinin ismi Masumlar olduğu için Esat'ın suç işlemeyeceği, kazan dairesine bir hayvan bağladığı iddia edilmişti. Ancak kitaptan edilen bilgiye göre kazan dairesinde sürpriz isim var!

Masumlar Apartmanı Han kimi kazan dairesine bağladı!

Yapımcılığını OGM Pictures'ın üstlendiği, başrollerini Birkan Sokullu, Farah Zeynep Abdullah, Ezgi Mola ve Merve Dizdar'ın paylaştığı Masumlar Apartmanı sır ortaya çıkıyor! Han'ın kazan dairesine bağladığı kişi o isimden başkası değil!

Masumlar Apartmanı Naci kazan dairesinde!

TRT 1 ekranların başka bir işi Manevra dizisinde başrol olarak giden ve şu sıralar OGM Pictures ile sözleşme imzalamak üzere olan Naci diziye geri dönüyor! Kazan dairesinde kalan isim Naci'den başkası değil! Daha 2 hafta daha kazan dairesinde kimin kalacağı belli olmayacak ancak çıkacak isim şaşırtacak!

Tansel Öngel geri dönüyor!Geçtiğimiz hafta ilan365 okunan Tansen Öngel Masumlar Apartmanı dizisine geri dönüyor haberi gerçek oldu! Tansel Öngel, tüm ısrarlar sonrası teklifi kabul etti! Masumlar Apartmanı Naci karakterini canlandıran tAnsel Öngel diziye geri döndü!

Masumlar Apartmanı Esra ölecek mi?Masumlar Apartmanı zindanda kim var sorusuna en çok Esra yaklaştı! Ancak Esra biri bayılttı! Masumlar Apartmanı Esra öldü mü diziden çıkacak mı sorusu da yanıt buldu! Masumlar Apartmanı Esra diziye veda etmeyecek ve dizide kalacak!