TRT 1 ekranların çok sevilen dizisi Masumlar Apartmanı bomba transfer! Yayınlandığı her salı akşamı rekorlar kıran Masumlar Apartmanı efsane isim geliyor! TRT 1 ekranlarında reyting rekorları kıran Masumlar Apartmanı hikayesi tam gaz devam ediyor! Masuml

TRT 1 ekranların çok sevilen dizisi Masumlar Apartmanı bomba transfer! Yayınlandığı her salı akşamı rekorlar kıran Masumlar Apartmanı efsane isim geliyor! TRT 1 ekranlarında reyting rekorları kıran Masumlar Apartmanı hikayesi tam gaz devam ediyor!

Masumlar Apartmanı hayranlarına müjde!

Yapımcılığını OGM Pictures'ın üstlendiği, başrollerini Birkan Sokullu, Farah Zeynep Abdullah, Ezgi Mola ve Merve Dizdar'ın paylaştığı Masumlar Apartmanı dev isim geri dönüyor! Her salı akşamı TRT 1 ekranlarında rekor kırsa da rakipleri reytingleri artırarak devam ettiği Masumlar Apartmanı dizi hayranları istedi, yapımcı teklifi kabul etti!

Masumlar Apartmanı dizisine geri dönüyor!

Masumlar Apartmanı dizisinin çok sevilen karakteri Naci geri dönüyor! Tansel Öngel canlandırdığı Masumlar Apartmanı dizisine Naci karakteri geri dönüyor! Senaryo gereği Ankara'ya giden Naci, daha fazla dayanamadı ve Safiye'si geri dönüyor! Tansel Öngel bugün geldiği sette tekrardan diziye dahil oldu! Naci karakteri ana kadroya dahil edilerek yoluna devam edecek!

Tangel Öngel yeniden Masumlar Apartmanı dizisinde!

TRT 1 ekranların sevilen dizisi Masumlar Apartmanı Tansel Öngel yeniden geri döndü. Sezon finaline yakın dönecek olan yıldız ismi OGM ikna etti. Özellikle EDHO reytingleri artırarak devam etmesi, Safiye ve Naci izlemeye doyamayan hayranların baskılarıyla diziye geri döndü!

Masumlar Apartmanı saati değişti!

Ramazan ayının gelmesiyle beraber TRT 1 dizileri saat değiştiriyor! "Kur'an-ı Kerim'i Güzel Okuma Yarışması" programının Salı günü 18.30'da yayın hayatına başlayacak olmasından dolayı TRT 1 dizileri saati değişti. İlk gün salı olması nedeniyle Ramazan, Masumlar Apartmanı saati 20 : 30 olarak belirlendi. Bu hafta Masumlar Apartmanı yeni bölüm 30 dakika erken yayına girecek ancak yeni bölüm 15 dakika gecikmeli olarak ekranlara gelecek!

Mavera çekimleri bitti geri dönüyor!Tansel Öngel hayranları müjdeli haber geldi! Masumlar Apartmanı Naci karakteriyle rekorlar kıran Tansel Öngel, TRT'de Ramazan boyunca her akşam ekranlarda olacak. Mavera dizisinde Tansel Öngel Mahmud karakterine hayat verecek ve hergün ekranlarda olacak!

Ekranlarda reyting rekorları kıran Masumlar Apartmanı dizisine Mavera son sahneleri çekilmesiyle Tansel Öngel fırtınası esecek!

Tansel Öngel teklifi kabul etti!

Masumlar Apartmanı dizisi Tansel Öngel teklifi kabul etti ve diziye geri dönüyor!