Her hafta Salı günü Star Tv ekranlarında yayınlanan ancak Trt 1 ekranlarında yayınlanan Masumlar Apartmanı dizisi karşısında düşen reytinglerinden dolayı günü değiştirilen Menajerimi Ara, diziyi kurtarmaya çalışıyordu. Reytingleri arttırmaya çalışan dizi

Bütün Kiracıların Dikkatine! Bakan Bozdağ’ dan Açıklama Geldi! Bütün Kiracıların Dikkatine! Bakan Bozdağ’ dan Açıklama Geldi!
Her hafta Salı günü Star Tv ekranlarında yayınlanan ancak Trt 1 ekranlarında yayınlanan Masumlar Apartmanı dizisi karşısında düşen reytinglerinden dolayı günü değiştirilen Menajerimi Ara, diziyi kurtarmaya çalışıyordu. Reytingleri arttırmaya çalışan dizi de koronavirüs şoku yaşandı. Menajerimi Ara dizisinin 3 oyuncusu birden koronavirüse yakalandı.

Benzer bir durum daha önce Trt 1 ekranlarında yayınlanan Gönül Dağı dizisinde yaşanmıştı. Dizi setinde 2 oyuncu 39 kamera arkası personeli olmak üzere 41 kişinin testi pozitif çıkınca tüm dizi ekibi karantinaya alınmışlardı. Şimdi de aynı durum Menajerimi Ara dizisinde yaşandı. Yapılan Covid-19 test sonucunda 3 oyuncunun pozitif çıkmasının ardından tüm ekibe test yapıldı.İlk olarak Menajerimi Ara dizisindeki Ayşenil Şamlıoğlu'nun koronavirüs testinin pozitif çıktığı söylendi. Oyuncunun sağlık durumu hakkında henüz bir bilgi verilmedi.Dizi de Dicle karakteri ile tanıdığımız Ahsen Eroğlu'nun da Covid-19 testinin pozitif çıktığını söylentisi ortaya atıldı.Son olarak ise dizide EGO Ajans’ın çaycısı olarak rol alan Bedir Bedir’in koronavirüs testinin pozitif çıktığı yönünde.