Fox'un sevilen dizisi Mucize Doktor yeni sezonda büyük ayrılıklarla ekrana gelecek. Dizinin başrol oyuncuları bir bir ayrılmaya devam ediyor.

Fox'un sevilen dizisi Mucize Doktor yeni sezonda büyük ayrılıklarla ekrana gelecek. Dizinin başrol oyuncuları bir bir ayrılmaya devam ediyor.

Mucize Doktor dizisinde yeni sezonda yine başrol kıyımı yaşanacak. Kulislerde konuşulan ayrılık haberleri yeni sezonda kesinleşecek. Yeni projelerde yer almak isteyen oyuncular görüşmelere başladı bile.

Geçtiğimiz sezon başında büyük bir çıkış ile başlayan ve reytinglerde adeta rekor kıran Mucize Doktor dizisi bu sezon büyük düşüş yaşadı. Önce sezon başına Kıvılcım karakteri ile Özge Özder diziye veda etti.Ardından ise Merve Dizdar, Seda Bakan gibi yeni oyuncular diziye bir bir dahil oldu ancak beklenileni veremeyince diziden kısa süre içinde ayrıldı. Tabi bu ayrılık özellikle Merve Dizdar'a çok yaradı. Malum kendisi bu sezonun en çok konuşulan işi Masumlar Apartmanı dizisinde Gülben karakterini canlandırarak adeta hayatını değiştirdi. Merve Dizdar TRT dizisindeki rolünün ardından Nuri Bilge Ceylan'ın da dikkatini çekti ve yeni filminde rolü kaptı.Daha sonra ise Mucize Doktor'da yaprak dökümü başladı. Diziden önce Güneş Hemşire rolü ile Korhan Herduran ayrılırken ardından ise dizinin Adil Hoca'sı Reha Özcan diziye veda etti. Geçtiğimiz günlerde ise sürpriz bir kararla diziye Demir karakterine hayat veren Fırat Altunmeşe veda etti.Uzun süredir kulislerde konuşulan veda ise yeni sezonda gerçekleşecek!

YENİ SEZONDA YENİ İŞLERE EVET DEDİLER!
Mucize Doktor'daki yaprak dökümü sürerken dizinin sonunda gerçek kadrodan kimse kalmayacak gibi görünüyor. Çünkü dizinin Ferman'ı Onur Tuna diziden ayrılma isteğini yeniden yapımcıya iletti. Onur Tuna'nın özellikle dijital platforma geçiş yapmak istediği öğrenildi.

Onur Tuna daha önce de diziden ayrılmak istemiş, ikna edilmişti. Ancak yakışıklı oyuncunun bu sefer kararının kesin olduğu ve kendisine gelen onlarca tekliflerden beğendikleriyle görüşme yaptığı öğrenildi.

Diziden ayrılacağı öğrenilen bir diğer isim de Hakan Kurtaş. Genç oyuncunun artık kendisini gösterebileceği işlerde yer almak istediği öğrenildi. Hakan Kurtaş'ın özellikle kendisine gelen yaz dizileriyle ilgilendiği öğrenildi.