Show Tv'nin reyting rekortmeni dizisi Çukur'a sürpriz oyuncu dahil oldu! Yeni karakter İsmet dizinin finalini engelleyebilir! Aras Bulut İynemli'nin başrollerinde yer aldığı ve 4 sezondur aynı başarıyı sürdüren dizi Çukur'un bu sezon final yapacağı açıkl

Kuş Uçuşu 2. Sezonun Ne Zaman Yayınlanacağı Açıklandı! Kuş Uçuşu 2. Sezonun Ne Zaman Yayınlanacağı Açıklandı!
Show Tv'nin reyting rekortmeni dizisi Çukur'a sürpriz oyuncu dahil oldu! Yeni karakter İsmet dizinin finalini engelleyebilir!

Aras Bulut İynemli'nin başrollerinde yer aldığı ve 4 sezondur aynı başarıyı sürdüren dizi Çukur'un bu sezon final yapacağı açıklanmıştı. Ancak en son Çukur'un final tarihi ertelenmişti. Çukur fanlarını heyecanlandıracak bir yenni gelişme daha yaşandı! Dizi final yapacak derken yeni bir oyuncu dahil edildi.

Çukur dizisi final kararı hala tartışılıyor. Dizinin reytinglerde zirveye oynamasına rağmen final yapacağı söylenmiş ve dizinin hayranları buna tepki göstermişti. Reyting savaşlarında zirveye oynayan bir dizinin final yapmasını anlamadığını söyleyen dizinin hayranları final tarihinin ertelenmesiyle sevinmişti.

Çukur hayranlarına bir yeni müjde daha geldi. Çukur dizisinin final bölümünü bekleyenlere heyecanlandıran haber geldi. Umut verici haber sosyal medyada dizinin hayranlarını sevindirdi.

HEYCANLANDIRAN OYUNCUSon haftalarda ardı ardına yaşanan ölümler sonrası Çukur'a yeni bir oyuncu dahil edildi. Geçtiğimiz haftalarda önce Celasun rolü ile Kubilay Aka, ardından Karaca rolü ile Ece Yaşar veda etmişti. Diziye bu hafta da Kulkan Erdenet rolü ile Genco Özak veda edecek.

Ancak sevindiren bir gelişme öğrenildi. Diziye İsmet karakteri ile Çağla Özavcı dahil edildi. Diziye 33. bölümde girecek olan genç oyuncu Çağla Özavcı dizide İsmet adlı karaktere hayat verecek. Bu gelişmeyle dizinin hayranları "final yapacak diziye yeni bir oyuncu mu? Yoksa final de mi erteleniyor" yorumlarında bulundu.

ÇAĞLA ÖZAVCI KİMDİR?1991 İzmir doğumludur. Süleyman Demirel Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Sahne Sanatları Oyunculuk Ana Sanat Dalı mezunudur.

İlk rolünü O Hayat Benim dizisi ile elde etmiştir.

YER ALDIĞI YAPIMLAR

Sen Anlat Karadeniz

Kalbimdeki Deniz

Acı Aşk

O Hayat Benim