Başrollerini Taner Ölmez, Sinem Ünsal ve Onur Tuna'nın paylaştığı Mucize Doktor dizisi bu akşam 24. bölümüyle ekranlara gelecek.

Başrollerini Taner Ölmez, Sinem Ünsal ve Onur Tuna'nın paylaştığı Mucize Doktor dizisi bu akşam 24. bölümüyle ekranlara gelecek. Berhayat hastanesinde aksiyon dolu anların yaşanacağı yeni bölümde birisi vurulacak. Bu sahneyi 24. bölüm fragmanında izleyen herkes endişelendi. Peki Mucize Doktor kim vuruldu? Ali ölecek mi? Taner Ölmez diziden çıkıyor mu? İşte detaylar...Mucize Doktor dizisinin yeni bölümünde hastaneye organ nakli için seri katil gelecek. Hapishaneden bu sayede hastaneye getirilen katilin esas amacı ise hastaneden kaçmaktır. Katilin bu planı tutuklu olarak hastaneye getirildiğinde anlaşılır ancak herşey için çok geçtir. Katil çoktan hastaneye getirilmiş ve koridorda ilerlemektedir. Ferman ve diğerleri durumun ciddiyetini anlamışlardır ve hemen duruma müdahele etmek isterler.Akbank Başvuru Yapana 40000 TL Nakit Ödemesi Yapıyor Akbank Başvuru Yapana 40000 TL Nakit Ödemesi Yapıyor


Mucize Doktor Ali Vuruldu mu?Hastanın ismi Efkan’dır. Kendisi bir mafya tetikçisidir. Tam 7 kişiyi öldürmüştür. Ferman ise iyi niyeti ile 11 yıl önceki olaylar için kimseyi yargılayamayacaklarını söyler.  Ancak hiçbir şey bu kadar masum değildir. Hastanede bir hastanın karaciğere ihtiyacı vardır. Nazlı ise bir hastanın karaciğerinin uyumlu olduğunu öğrenir ve o hastayı bulur. İşte o hasta Efkan’dır. Efkan karaciğeri vermeyi kabul eder. Ancak bunun arkasında büyük bir plan yatmaktadır. Efkan karaciğerimi bağışlayacağım bahanesi ile hastaneye gelir ve buradan kaçmaya çalışacaktır.Efkan kaçmaya çalışmaktadır. Bileğindeki kelepçeyi çözmeyi başaran Efkan bir anda sandalyeden ayağa kalkar ve Ali’yi rehin alır. Kimse kıpırdamasın yoksa çocuğu vururum der. O anda ortalık karışır ve silah bir el ateş alır. Hal böyle olunca Ali vuruldu mu? Öldü mü? her yerde aranmaya başladı.

Mucize Doktor Ali Öldü mü? Ali silahtan çıkan mermi ile bir anda yere yığılır. Ali yerde kanlar içindedir ve herkes şok halindedir. Ferman'ın yüzündeki şok ifadesi ve herkesin Ali diye bağırması izleyenleri daha da korkuttu. Peki vurulan Ali öldü mü? Ali'ye hayat veren Taner Ölmez diziden ayrılacak mı?Soruları hemen cevaplayalım. Mucize doktor dizisinde Ali Vefa karakterini canlandıran Taner Ölmez elbette diziden ayrılmayacak. Bu heyecanı arttırmak için senaryoya yapılmış bir hamle. Ali eğer vurulduysa birkaç bölüm sürecek tedaviden sonra iyileşecektir.