FOX TV bir şok hareket daha! FOX TV ekranlarında yayınlanan Mucize Doktor final yapıyor! Mucize Doktor dizisinden hayranlarına kötü haber geldi! Mucize Doktor dizisi final yapıyor!

Mucize Doktor final kararı! Yayınlandığı perşembe akşamları reyting rekorları kıran ve çok izlenen Mucize Doktor final kararı aldı! Her hafta perşembe günü çok izlense de FOX TV hayranları gün içinde ikinci kez şok etti! Mucize Doktor dizisi final kararı hayranlarını üzdü! İşte Mucize Doktor kararı!

Mucize Doktor şok kararı!

Gönül Dağı'nda Yürek Burkan Ayrılık Bir Süre Konuşulacak! TRT Dizisinin Reyting Kaynağıydı... Gönül Dağı'nda Yürek Burkan Ayrılık Bir Süre Konuşulacak! TRT Dizisinin Reyting Kaynağıydı...

Ekranların en sevilen dizileri arasında yer alan Mucize Doktor final yapıyor! Yayınlandığı hergün reyting rekorları kıran Mucize Doktor dizisinden çok konuşulacak karar! Mucize Doktor neden final yapıyor, Mucize Doktor neden bitiyor sizler için derledik!

Mucize Doktor hayranlarına kötü haber!

Televizyon sektörü ve kanallar peş peşe final kararı alıyor! Özellikle FOX TV ani bir kararla reyting rekortmeni dizileri bitiyor. Sabah saatlerinde Yasak Elma final haberi sonrası şu an kanalın en çok izlenen işi Mucize Doktor final kararı aldı. Mucize Doktor dizisi bitme sebebi ise oyuncular arasında yaşanan kriz!

Hem oyuncu krizi hem reyting!

Hayranlarının Mucize Doktor neden bitiyor, Mucize Doktor niye bitti soruları cevap buldu! Mucize Doktor dizisi ekran macerası tamamlamasın ilk sebebi oyuncular arasında yaşanan kriz. Dizinin başrol oyuncuları defalarca diziyi bırakıp başka rollerle gitmek istiyordu.ve bu gerçekleşti. Mucize Doktor dizisi FOX TV kararıyla ekran macerasını tamamlıyor. Mucize Doktor bitme sebeplerinden biride Camdaki Kız! İzleyici daha depresif yapımlara kaydığı için Mucize Doktor final yapıyor! FOX TV Yasak Elma sonrası Mucize Doktor bitirmesi hayranlarını oldukça üzdü!

Mucize Doktor kanal değiştirir mi?

FOX TV Mucize Doktor final kararı sonrası diğer kanallara geçer mi dijital platforma taşınır mı merak ediliyor. Özellikle Kanal D Hekimoğlu dizisi geçme kararı sonrası reyting artırmıştı. Mucize Doktor dijital kanala geçme işlemi sonrası herşey değişebilir ve kanal değiştirebilir!

Mucize Doktor bu fragman sonrası final iddiaları güçlendirdi!

FOX TV sevilen dizisi Mucize Doktor hayranları bu fragmanı izleyince dizi kesin final oluyor yorumları yapıyor. Ancak ilan365 direk olarak dizinin final yapacağını okuyucularına aktarıyor!