Müge Anlı her yeni bölümü ile gündem yaratmaya devam etmektedir. ATV ekranlarının uzun soluklu programı olan Müge Anlı ile Tatlı Sert; Kayıpları bulma, Yardım kampanyaları düzenleme, Sosyal destek programları gerçekleştirme konusunda rakip tanımam

Şifresiz Beşiktaş Kayserispor canlı izle kesintisiz BJK Kayseri netspor kralbozguncu selcuksports canlı maç izle Şifresiz Beşiktaş Kayserispor canlı izle kesintisiz BJK Kayseri netspor kralbozguncu selcuksports canlı maç izle
Müge Anlı her yeni bölümü ile gündem yaratmaya devam etmektedir. ATV ekranlarının uzun soluklu programı olan Müge Anlı ile Tatlı Sert;

  • Kayıpları bulma,

  • Yardım kampanyaları düzenleme,

  • Sosyal destek programları gerçekleştirme konusunda rakip tanımamaktadır.


Programın geçtiğimiz bölümlerinde yine oldukça enteresan anlar yaşanmıştır. Programa Ordu Ünye’den katılan acılı eş, karısının kaçırıldığını iddia etmektedir. Eşine geri dön çağrısı yapan Davut Kıranlı konu ile alakalı farklı iddiaları da ortaya atmıştır.

Müge Anlı'da İnanılmaz Olay!


Müge Anlı ile Tatlı Sert katılımcısı olan Davut Kıranlı ve kızı Nurten Kıranlı farklı açıklamalarda bulunmuştur. Burada ortak olan konu hem Sevgi Kıranlı’nın hem eşi hem de kızı tarafından kaçırıldığını düşünülmesidir. Zira 5 çocuk annesi kadının bu zamana kadar mutlu bir evlilik sürdürdüğü bilinmektedir.

49 yaşında olan kadından 3 aydan bu yana haber alınamamaktadır. Kızından gelen açıklamalar annesinin kaçma hazırlığında bulunmadığını göstermektedir. Çünkü Nurten Kıranlı, annesinin kaçırıldığına işaret eden farklı bilgiler vermektedir. Nurten Hanım annesinin ortadan kaybolmadan önce;

  • Evdeki ütü işlerini,

  • Alışveriş işlerini günlük yaptığı şekilde gerçekleştirdiğini söylemiştir.


Herhangi bir tavır farkı da olmayan kadının rızası dışında götürüldüğü düşünülmektedir. Konu hakkında ise bir kamyon şoförü suçlanmaktadır.

49 Yaşındaki Kadından 3 Aydır Haber Alınamıyor


Hayatı konusunda endişe dilen Sevgi Kıranlı ve Davut Kıranlı geçimlerini fındık toplayıcılığı yaparak kazanmaktadır. 4 torunu olan kadının fındık tarlasına gitmek için tutulan şoför tarafından kaçırıldığı zannedilmektedir. Davut Kıranlı, Muammer isimli şoförün daha önce tanışık olunmayan bir adam olduğunu vurgulamıştır.

Davut Kıranlı açıklamalarına daha önceki dönemlerde eşinin yalnız başına bir yere gitmediğini söyleyerek devam etmektedir. Ancak 20 günlük süre içerisinde kamyon şoförü tarafından aklının çelinmiş olunabileceğinden şüphelenmektedir. Hatta acılı eş, Sevi Hanımın kamyon şoförü Muammer Bey tarafından kandırılarak kaçırıldığından emindir. Bu durum farklı şekillerde de desteklenmeye çalışılmaktadır.

49 Yaşındaki Kadın Kaçırıldı Mı?


Müge Anlı kayıpları bulma konusunda hızlı hareket edebildiği için Davut Bey programa başvurmuştur. Zira Davut Bey zaten üç aylık süre içerisinde eşini aramak adına elinden gelen tüm imkanları kullanmıştır. Resmi yerlere de başvurmasına karşın herhangi bir sonuç elde edebilmiş değildir. Üstelik sadece eşine değil kamyon şoförü Muammer Bey’e de ulaşılamamaktadır.

Konu hakkında Müge Anlı’ya bağlanan vatandaşlar farklı iddialar ortaya atmaktadır. Bir telefon bağlantısı Muammer ve Sevgi arasında ilişki olduğuna yönelik açıklamaların ortaya çıkmasına neden olmuştur. Hatta iddialar Sevgi Hanım’ın hamile olduğu yönündedir. 49 yaşındaki kadın hamileliği gizleyemeyeceği için Muammer Bey’den kendini kaçırmasını istemiştir. İkilinin Rize’de olduğuna yönelik haberler de gelmiştir.

Evli Kadına Büyü Mü Yapıldı?


Öte yandan Davut Bey eşine büyü yapıldığını düşünmektedir. Eşi ortadan kaybolduktan sonra yaptırdığı temizlik sırasında enteresan eşyalar bulan Davut Bey büyü yüzünden eşinin gittiğini düşünmektedir. Müge Anlı canlı yayınına Muammer Bey’in eşi de katılmıştır. Muammer Bey’in de evli ve iki çocuk sahibi olduğu ortaya çıkında ortalık iyice karışmıştır. İkilinin kaçtığı iddiaları güçlenmiştir.

Muammer Bey’in eşi, kocasının geri dönmesini istemediğini belirtmiştir. Buna karşın Davut Bey karısı Sevgi Hanım’a geri dön çağrısında bulunmuştur. Programın seyrini Rize’den bağlanan vatandaşlar değiştirmiştir. Sonucun ne olacağı ise merakla beklenmektedir. Müge Anlı ile Tatlı Sert programı ATV ekranlarında canlı olarak yayınlanmaktadır. Program hafta içi günlerde devam eden konular ve yeni konuları ile devam etmektedir.