Muharrem Sarıkaya'nın tokat attığı kameran Ahmet Demir konuştu.

Habertürk gazetecisi Muharrem Sarıkaya, Fatma Şahin ile röportaj yaptığı sırada ses teknisyeni olduğu düşünülen bir gence tokat atmıştı. O gencin kameraman olduğu öğrenildi.

Olayın sosyal medyaya yayılmasının ardından Muharrem Sarıkaya Twitter hesabından "Olay kamuoyuna yansıdığı için şimdi de kamuoyu önünde İHA kameramanı Sayın Ahmet Demir, İHA Bölge Mürdürü Sayın Orhan Akın ile olaya tanıklık eden Sayın Gaziüantep Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Fatma Şahin’den ve kamuoyundan  mazeretsiz özür diliyorum" ifadeleri ile özür diledi.

Tokat yiyen İHA Muhabiri Ahmet Demir'de konuştu!

Ahmet Demir olay sonrası yaptığı açıklamada "Ben kameramanlık görevi yapıyordum. Muharrem Bey, kendi kanallarıyla irtibat kurabilmesi için kendi telefonunu kullanmak istedi. Kendi telefonumuzu vermek istedik ama kendisi ısrarla kabul etmedi. Kendi telefonu çekmeyince yayın esnafında sürekli hareket yaptı.

Görevim olmasa da durumla ilgilenip telefonumu verdim ve sonrasında bana bu hamleyi yaptı. Çok zoruma gitti bir şey yapamamak ve karşındaki insanın bir şey yapmaması.

Satoshi Token Kime Ait, Satoshi Coin Hangi Borsadan Alınır? Satoshi Token Kime Ait, Satoshi Coin Hangi Borsadan Alınır?

Benden özür dilemeye çalıştı. Müdürüm ısrarla kabul etmemi istedi ve ben de yaşına hürmeten kabul ettim ancak avukatımla görüştüm. Rencide olduğum için hukuki süreci başlatacağım. Salı günü dava açacağım." dedi....