Fen Bilimleri dershanesinin kurucusu Nazmi Arıkan öldürüldü! Nazmi Arıkan kimdir? Nazmi Arıkan nereli? Nazmi Arıkan kaç yaşında? Nazmi Arıkan serveti ne kadar? Nazmi Arıkan'ı kim öldürdü? Nazmi Arıkan katili kim? Nazmi Arıkan neden öldürüldü?

Kuzey Kore adıyla bilinen ülkenin resmi adı hangisidir? Kuzey Kore adıyla bilinen ülkenin resmi adı hangisidir?

Bir zamanlar en büyük dershanelerden biri olan Fen Bilimleri Eğitim Kurumları'nun kurucusu Nazmi Arıkan bıçaklanarak öldürüldü.

Nazmi Arıkan Çanakkale Gelibolu’ya bağlı Karainebeyli Köyü’ndeki çiftlik evinde sabah saatlerinde bıçaklı saldırıya uğradı. Saldırıda Nazmi Arıkan ile birlikte şoförü de hayatını kaybetti.

Fen Bilimleri Eğitim Kurumları’nın kurucusu Nazmi Arıkan ve şoförü Çanakkale'de Gelibolu Karainebeyli Mahallesi'ndeki çiftlik evinde öldürüldü.

Eski CHP milletvekili ve Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce "Türkiye'nin iyi eğitimcilerinden güzel insanlarından biri olan arkadaşım Nazmi Arıkan'ın evinde katledildiği haberiyle yüreğim yandı. Tek dileğim faillerinin en kısa zamanda yakalanması. Mekanın cennet olsun sevgili dostum" diyerek üzüntüsünü paylaştı.

Nazmi Arıkan kimdir? Nazmi Arıkan nereli? Nazmi Arıkan kaç yaşında? Nazmi Arıkan'ın serveti ne kadar?

Nazmi Arıkan'ı kim öldürdü? Nazmi Arıkan katili kim? Nazmi Arıkan neden ölüdürüldü?

NAZMİ ARIKAN KİMDİR?

16 Mart 1953 doğumludur.

Yozgat Sorgun ilçesi Salur köyünde doğdu. Tokat Öğretmen Okulu'ndan mezun oldu ve sınıf öğretmeni oldu.

Gazi Eğitim Enstitüsü'nde fizik öğretmenliği diplomasını aldı.

Bolu Öğretmen Okulu'nda bir yıl öğretmenlik yaptı.

MEF Dershanesi'nde öğretmenlik yaparken bir yandanda da İstanbul Teknik Üniversitesi'nde Makine Mühendisliği'ni okudu.

1996 yılında Fen Bilimleri Merkezi Dershanesi'ni devraldı. Nazmi Arıkan tek şube olarak aldığı Fen Bilimleri dershanesini 2004 yılına kadar 100 şubeye çıkararak büyük bir başarı gerçekleştirdi.

2011 yılında Türkiye'nin farklı illerinde çok sayıda okul açtı.