Tasarımcı Emre Yusufi ile yaşadığı aşkla gündeme gelen ünlü oyuncu Nilperi Şahinkaya, önceki günlerde Levent'te kameralara yakalandı. Özel hayatı ve oyunculuğuna dair samimim açıklamaalrda bulunan Şahinkaya, bir saatlik ozon tedavisinden yeni çıktığını söyledi. Pandemi döneminde kalabalıklardan olabildiğince uzak kalmaya çalıştığını kaydeden Şahinkaya, düzeli egzersiz yaparak formunu korumaya çalıştığını ifade etti. Ünlü oyuncu Şahinkaya, ozon tedavisini yaptırma sebebinin de koronavirüsten korunmak olduğunu belirtti.

"Cem Yılmaz'ın Erşan Kuneri projesinde ben de varım"

Bu yaz aylarında tatil yapıp yapmayacağı sorusuna yanıt veren Şahinkaya, bu yazı tatille değil işle geçireceğini vurguladı. Komedten Cem Yılmaz'ın senaryosunu kaleme aldığı "Erşan Kuneri" adlı projede yer aldığını kaydeden Nilperi Şahinkaya, yazı sette geçireceğini kaydetti. Projeyle ilgili büyk heyecan duyduğunu dile getiren ünlü oyuncu, Cem Yılmaz'ın temelleri Gora filminde atılan Erşan Kuneri karakteriyle ilgili uzun süredir uğraştığını ifade etti.

20 yaşındaki görüntüsü olay oldu

Tasarımcı Emre Yusufi ile aşk yaşayan Şahinkaya, son derece mutlu olduklarını belirtti. "Emre ile gayet iyi anlaşıyoruz" diyen Nilperi Şahinkaya, henüz evlilikle ilgili bir hazırlık içine girmediklerini ancak evliliğe kapıları tamamen kapatmadıklarını vurguladı. Daha önce 20 yaşında çekilen görüntüsünü paylaşarak magazinin gündemine oturan ünlü oyuncu, kendisi hakkında ortaya atılan "estetik yaptırdığı" iddialarını yanıtladı. 

Burak Özçivit Katar’da Burak Özçivit Katar’da

"Hayatımda hiç estetik yaptırmadım"

Söz konusu videonun 12 yıl önce çekildiğini hatırlatan Şahinkaya, geçen yıllar içinde yüzünün inceldiğini aktardı. İnsanın yüzünün yıllar içinde oturduğunu kaydeden 32 yaşındaki oyuncu, kendi eski hali ile yeni halini karşılaştıran herkesin bu durumu anlayabileceğini belirtti. Hayatında hiç estetik yaptırmadığını kaydeden Nilperi Şahinkaya, medyaya yansıyan haberler yüzünden estetik yaptırmaktan korktuğunu dile getirdi. 

Editör: İlan35