Oynadığı sayısız dizi, tiyatro ve sinema projesiyle hafızalara kazınan, Sadakatsiz'in Haluk Güçlü'sü Burak Sergen'den gelen haber hayranlarını endişelendirdi. Ünlü oyuncu Burak Sergen'in dün akşam fenalaştığı ve hastaneye aldırıldığı aktarıldı.

Hadise'ye Şok Suçlama! Ağır İthamlar Hadise'ye Şok Suçlama! Ağır İthamlar
Oynadığı sayısız dizi, tiyatro ve sinema projesiyle hafızalara kazınan, Sadakatsiz'in Haluk Güçlü'sü Burak Sergen'den gelen haber hayranlarını endişelendirdi. Ünlü oyuncu Burak Sergen'in dün akşam fenalaştığı ve hastaneye aldırıldığı aktarıldı. Hastanede ilk müdahalesi yapılan Burak Sergen'in tedavisinin yoğun bakımda sürdüğü kaydedildi. Ünlü oyuncunun yoğun bakıma kaldırıldığı haberinin gelmesi üzerine hayranları sosyal medyadan harekete geçti.


Koronavirüs testleri negatif çıktı!


Burak Sergen'in hangi rahatsızlığı nedeniyle yoğun bakıma alındığını soran hayranlar, tatmin edici bir cevap alamadı. Dün çeşitli halsizlik belirtileri gösteren ünlü oyuncunun aniden fenalaştığı kaydedildi. Koronavirüs testi yaptırılan ünlü oyuncunun hangi rahatsızlık yüzünden hastaneye kaldırıldığına ilişkin bilgi verilmedi. Yapılan iki koronavirüs testinin sonucunun da negatif çıktığı kaydedildi.Ünlü oyuncunun sosyal medya hesabından yapılan paylaşımda şu ifadelere yer verildi:
"Burak Bey'in iki Covid testi de negatif çıkmıştır. Kendisi akciğerlerinde enfeksiyon olduğundan ve solunum güçlüğünden dolayı yoğun bakımda gözetim altındadır."

Semih Sergen'in kariyeri!


Sanatçı Semih Sergen'in oğlu olarak 1961 yılında dünyaya gelen Burak Sergen, Toprak Sergen'in büyük kardeşidir. Ankara Devlet Konservatuvarı'ndan 1984 yılında mezun olan Burak Sergen, Devlet Tiyatroları'nda görev yapmaya devam etmektedir.Hayvan Çiftliği, Aşk Mektupları, Bir Kadın Bir Düş Bir Oyun ve Sessizliğin İçinden gibi tiyatro oyunlarında sahneye çıkan Sergen Yalçın; Ağır Roman, İstanbul Kanatlarımın Altında ve Dünyayı Kurtaran Adamın Oğlu gibi sinema filmlerinde rol aldı. Aşk ve Ceza, Kara Sevda, Çukur ve Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz gibi dizilerde oynayan Burak Sergen, şu an halen daha Cansu Dere'nin başrolünde yer aldığı Sadakatsiz dizisinde rol alıyor.