Kripto para sektörüne adım atılan ilk günden beri paramız batar mı? paramız yükselir mi?  şeklindeki sorular her gün milyonlarca kere sorulmakta iken biz bu haberimizde sizler için Cake Coin nedir CakeCoin'in Geleceği nasıl olacaktır ? Ve Pancake swap nedir gibi Çok merak edilen yeni yatırım aracının gidişatı hakkında da bilgi vereceğiz... Geçtiğimiz günlerde Elon Musk'ın Kripto para yatırımcılığı yaptığını açıklaması sonrasında daha da bir gündeme gelen Kripto para Borsası nım önde gelen ismi Binance tarafından sunulan ve son zamanlarda yüzde 300'ü aşkın fiyatı ile ilgi odağı olan Pancake swap ile sizlere tanıştıracağız. Peki Pancake swap geleceği nedir?

Geçim darlığının hayatları alt üst bu günümüzde altın ve doların gitgide düşmesi, Gayrimenkul piyasasını da çökmesi ile birlikte akıllara gelen tek konum Kripto para olmak da iken acaba tutar mı ? acaba olur mu ? yükselir mi? gibi sorular da anbean takip edilmekte.  Biz sizler için bugün Pancake swap Kripto para alt coin araştırmasına yaptık.

Hayatımıza bir anda giren Kripto para ve Bu paraları işlediğimiz dijital platformlar günbegün revacını arttırmakta iken Tam da bu sırada Yaklaşık 5 aydır gündemde olan Pancake swap diğer adı ile Cake Coin geleceği hakkında yaptığımız araştırmalara sunacağız.

Artış pozitif seyrediyor

Tabii ki de yatırım yapmak için dikkatli olunması gereken sistem Kripto para sistemi olmakta iken Bu projenin detayları altyapısını da çok iyi bilip, artık artmayacak konusunda da fikir sahibi olmak önem taşıyor. Çoğu kişinin inanmadığı ancak inananların da büyük bir bütçe ile giriş yaptığı Kripto paralar arasında yer alan Pancake swap cüzdanı oluşturmak için İlk baş Binance sistemine dahil olmanız gerekmektedir . Cake cüzdanı oluşturulması akabinde sisteme giriş yapmak şeklinde devam eden Pancake swap sistemi ilk 3 USD gibi basit bir rakamla Binance dünyasına adım atmış olmakta iken Özellikle de son 4 günde adeta yüzde 300'lük bir gelişme sergiledi

Şu sıralar Pancake swap cake coin fiyatı 18 dolar üzerinden işlem görmekte iken Binance borsasında Pancake swap cake alıp satabilirsiniz. Mevcut fiyatın gün gün arttığını gördüğümüz Şu günlerde Uzmanlar tarafından yapılan açıklamada kazananlar kulübüne Pancake swap cake coin'in de dahil olacağı açıklanırken, piyasasının kapitalizasyon değişikliği de gün gün artacağı da belirtiliyor. Google arama trendlerinde Pancake swap yüzde yüzlük bir gelişme sergilerken, Tabii ki de sadece bilgi vermek adına bu Kripto para paranın fiyatının son 24 saat içerisinde %40 4.59 arttığını da sizlere söyleyelim.

Binance Hibe Sağladı

Kripto para borsası Binance Geçtiğimiz aylarda hibe vereceği sistemleri açıklamış ve Pancake swap'ın da bunların arasında yer alması , 350 bin dolar binance'den hibe alabilecek kapasiteye gelmesi sonrasında Pancake swap çok büyük ilgi görmeye başladı. Meziyetsiz Bir borsanın temsil edildiği Pancake swap üzerindeki işlem hacmi ve aktif kullanıcı sayısının da gün gün artması ile birlikte bu projenin gerçekten Başarılı olduğu ve olacağı Binance Ceo'su  tarafından açıklandı

Bu Swap profillerinden hangisini kullanırsanız kullanın çok kazanan olduğu gibi kaybeden sayısının da çok olduğunu sizlere söyleyebiliriz. Sosyal medya üzerinden Pancake swap kullananların ne kadar çok para kazandıkları açıklaması sonrasında yatırımcılar bu platformdan umutlu olduklarını da yaptıkları paylaşımlar dahilinde belirtiyorlar.  1 aylık vadeli mevduat olarak yatırılan paradan daha fazla gelir sağladığı gerekçesiyle, bankalardan geri çekilen yatırımların Özellikle de Pancake swap cake coin sistemine yatırıldığı gün gün gündemdeki yerini alırken, sizlerin yine de bu konuda dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz.  Pancake swap cake satın alma sisteminde devam ederken Geçtiğimiz 3-4 ay Öncesinde bir Cake Coin 2 dolar olduğu, Ancak son Şu 1 haftadaki değişim ile cake coin fiyatının 18 dolara ulaştığı gerçeği Herkese bu yeni Kripto paraya itmekte.