Peugeot, Opel, Kia, Seat, Toyota, Renault, Fiat, Honda, Volkswagen 2022 yılı otomobil kampanyasını patlattılar. 2000 TL taksitle araba alıyorsunuz hem de yüzde 0 faiz oranlarıyla... İşte haberimizin detayları

Pejo, Opel, Kia, Seat, Toyota, Reno, Fiat, Honda, Volkswagen yalnızca 2000 TL taksit ödeyerek siz de araba sahibi olabilirsiniz. Hem de yüzde 0 faiz fırsatından da yararlanabilirsiniz! Peki, hangi marka otomobiller amacıyla geçerli bu kampanya? İşte bu soruya dair merak ettiğiniz tüm ayrıntıların tamamı! 2022 senesinde otomobil kampanyaları söz konusu bulunduğu vakit karşımıza değişik seçenek seçenekler çıkıyor. Genellikle 70.000 TL peşinat ödeyerek yüzde 0 faiz müjdesi bağlamında araba almayı isteyenlere özel çok sayıda değişik seçenek seçenekten de söz etmek olası oluyor. 

DİĞER OTOMOBİL KAMPANYALARI İÇİN AŞAĞIDA VERDİĞİMİZ LİNKLERE TIKLAYINIZ

https://www.ilan365.net/vatandas-calmadan-oynadi-sifir-km-otomobillere-300000-tl-otv-indirimi-toyota-hyundai-fiat

https://www.ilan365.net/araba-alacaklar-bu-listeye-bakmazsa-asrin-atasini-yapar-92000-bin-lira-altina-alinabilecek-2-el-otomobiller-bomba

https://www.ilan365.net/vatandas-akin-etti-ikinci-el-otomobili-yuzde-50-ucuza-alin-opeller-fordlar-ve-audiler-2-el-otomobil-alacaklar

https://www.ilan365.net/ve-netlesti-bugun-devletten-otomobil-fiyatlarina-mudahale-1-defaya-mahsus-otv-odemeden-araba-alacaksiniz

Peugeot, Opel, Kia, Seat, Toyota, Renault, Fiat, Honda, Volkswagen bombayı patlattı! 2.000 TL taksitle...

Eğer sıfır km otomobil almayı planlıyorsanız Peugeot, Opel, Kia, Seat, Toyota, Renault, Fiat, Honda, Volkswagen tam da size makul fırsatları yayınlayan markalar olarak ön plana çıkacaktır. Örneğin Honda son derece ayrıcalıklı bir kampanyaya imzasını atıyor!

Honda

Bu anlamda Honda’nın Civic modeli otomobiline sahip olmayı dilerseniz 100 bin TL’ye kadar kredi kullanabilirsiniz. Üstelik bu kredi bombasını 1,5 sene vadede ödeyebilirsiniz. Şunu unutmamakta fayda vardır. Honda’nın bu kampanyası markanın sunduğu tarihler arasında yapılıyor. 

Emekli Maaşı Sadece 5500 TL Alanlar İçin mi Arttı? Sigortası Primi Az Olanla Fazla Olan Aynı Maaşı Alacak! Emekli Maaşı Sadece 5500 TL Alanlar İçin mi Arttı? Sigortası Primi Az Olanla Fazla Olan Aynı Maaşı Alacak!

Peugeot

Peugeot Türkiye 2022 Yılına özel hem binek hem de ticari vasıtalarda ayrıcalıklı fırsatları sizlerle buluşturuyor. Bu bağlamda anında her modelin özelliğine göre kredi çekme fırsatını da Peugeot sizlerle buluşturuyor!

Opel

Ülkemizde en çok tutulan otomobil markaları arasında yer alan Opel, tam da aradığınız özelliklere sahip bir kampanyayı döneme sokuyor.  Bu kapsamda markanın hem ticari hem de binek vasıtalarına olabildiğince ayrıcalıklı fırsatlarla sahip olabilirsiniz. Siz de yalnızca 70 bin TL peşinat ödemesi yaparak aylık taksiler durumunda bu otomobillerden satın alabilirsiniz!