Son zamanlarda çeşitli skandallarla gündeme gelen İngiliz Kraliyet Ailesi son olarak Prens Philip'in ölümüyle sarsılmıştı. İddialara göre Kraliçe II. Elizabeth'in oğlu Prens Charles, babasının hayata geçirmeye fırsat bulamadığı bir işe girişecek. Buna gör

Kraliçe II. Elizabeth'in oğlu Prens Andrew'in 17 yaşındaki bir kızla cinsel ilişkiye girdiği iddiaları gündeme bomba gibi düşmüştü. Prens Andrew'in, uluslararası çocuk ticaretinin patronlarından olan Jeffrey Epstein ile yakın de ilişkisinin olduğunun ortaya çıkması Kraliyet Ailesi'nde depreme neden olmuştu. Prens Harry ile eşi Meghan Markle'ın Orrah Winfrey'e verdiği röportajın yankıları sürerken Kraliçe II. Elizabeth'in eşi olan 99 yaşındaki Prens Philip'in yaşamını yitirmesi ailenin başına gelen son yıkıcı olaylardan biri olmuştu.

Teşkilat'a Yeni Gelen Oyuncu Tüm Dengeyi Bozdu! Murat Yıldırım Dayanamayıp Diziden Ayrılabilir! Teşkilat'a Yeni Gelen Oyuncu Tüm Dengeyi Bozdu! Murat Yıldırım Dayanamayıp Diziden Ayrılabilir!

Prens Harry ile Prens William'ın babası ve 1997'de ölen Prens Diana'nın eski eşi olan Prens Charles'ın yaşanan olayların gölgesinde büyük bir değişikliğe imza atmak üzere olduğu konuşuluyor. Oğlu Prens William ile Kraliyet Ailesi'ni geleceğine yönelik benzer fikirlere sahip olduğu kaydedilen Prens Charles'ın aileden birçok kişiyi Kraliyet Ailesi'nin dışına süreceği iddia edildi. 

Kraliçe Elizabeth kararsız!

Annesi Kraliçe II. Elizabeth'in bu konuda kararsız olduğu öğrenildi ancak Prens Charles'ın küçülmeye giderek masrafları kısmayı iyice kafasına koyduğu ileri sürüldü. Bazı iddialara göre ise Prens Charles'ın asıl amacı masrafları kısmak değil, aileyi ırkçılıkla suçlayan oğlu Prens Harry (36) ve gelini Meghan Markle'dan intikam almak.

Kraliyet Ailesi'nde kimler kalacak?

Tartışma yaratan iddiayı Kraliyet biyografi yazarı Angela Levin ortaya attı. Angela Levin'e göre Prens Charles, aleye karşı muhalif söylemlerde bulunan oğlu Prens Harry ve gelini Meghan Markle’ı monarşinin dışına itecek.

Diğer oğlu olan Prens William'ı (38) monarşinin bir parçası olarak tutmaya devam edeceği iddia edilen Prens Charles'ın, oğlu ve geliniyle birlikte birçok kraliyet ailesi üyesini de monarşiden çıkarılacağı aktarıldı. İddialara göre Kraliyet Ailesi'nde sadece Prens Charles ile eşi Düşes Camilla, Prens William ile eşi Düşes Kate ve çocukları kalacak.