PTT A. Ş tarafından KPSS şartsız personel alımı yapılması uzun süredir adayların merakla beklediği ilanlar arasında yer almaktadır.

PTT A.Ş tarafından KPSS şartsız personel alımı yapılması uzun süredir adayların merakla beklediği ilanlar arasında yer almaktadır. En son gelen bilgilere göre Birlik Haber-Sen tarafından PTT A.Ş'ye yöneltilen soru neticesinde PTT planladığı personel alımı tarihini açıkladı. 

İŞKUR 12-30 Kasım 97.000 personel alımı ilanları! Vasıflı-vasıfsız işçi alınacak! 6.450 TL maaş verilecek İŞKUR 12-30 Kasım 97.000 personel alımı ilanları! Vasıflı-vasıfsız işçi alınacak! 6.450 TL maaş verilecek


PTT planlanan personel alımı tarihi nedir?Birlik Haber-Sen, PTT A.Ş bünyesinde yer alan iş yerlerinde yaşanan sıkıntı ve sorunların önemli kısmının personel eksikliği sebebi ile yaşandığını bu sebeple PTT'nin hizmet kalitesini yükseltmesi müşteri memnuniyetsizliğinin önlenmesi ve yaşanılan problemlerin giderilmesi için acilen personel alımlarının yapılmasını talep etmişti.PTT A.Ş ise bu talebe cevap vereren 2019 yılı son çeyreğinde personel alımlarının yapılmasının planlandığını belirtti.