Show TV ekranların sevilen dizisi Ramo bir ayrılık daha! Ramo Doğu öldü mü? Ramo dizisinde Doğu karakterini canlandıran Mustafa Yıldıran diziden ayrıldı mı? Başka kanala geçerse Ramo'da Doğu olmayacak mı? Ramo Doğu öldü mü? Show TV reyting rekortmeni di

Show TV ekranların sevilen dizisi Ramo bir ayrılık daha! Ramo Doğu öldü mü? Ramo dizisinde Doğu karakterini canlandıran Mustafa Yıldıran diziden ayrıldı mı? Başka kanala geçerse Ramo'da Doğu olmayacak mı?

Ramo Doğu öldü mü?

Show TV reyting rekortmeni dizisi Ramo'da bir ayrılık daha! Yapımcılığını BKM'nin üstlendiği, kadrosunda; Murat Yıldırım, Esra Bilgiç, Yiğit Özşener, İlker Aksum, İdil Fırat, Mehmet Yılmaz Ak yer aldığı Ramo dizisinde doğu öldü mü? Doğu karakteri veda etti mi?

Ramo Doğu ölecek mi?

Show TV ekranlarında Ramo dizisinde Doğu karakteri öldü olarak gösterildi! Ancak gelen bilgiler Doğu karakterini canlandıran Mustafa Yıldıran sette yer alıyor! Ramo dizisinde Doğu ölmeyecek ve diziye bir şekilde devam edecek. Kuvvetli ihtimal ise Doğu arabadan atlayarak kurtuldu!

Ramo final yapacak mı?

Ramo dizisinde asıl final olsa Doğu karakteri de ölebilir ancak BKM her an bir kanalla anlaşabilir! Bu sebeple Ramo final öncesi bir başrol ölmesi mümkün değil, hatta normalde Ramo finali hüzünlü bitecekti ancak Show TV bitecek Ramo dizisi mutlu bitecek çünkü asıl final olmayacak!

Ramo kanal mı değiştiriyor!

ilk gelen bilgilerde BKM her an Ramo dizisiyle başka bir kanalla anlaşabilir. Kuvvetli ihtimal ilk olarak Star TV ve Ramo dizisi kanal değişikliği gelebilir. Ramo dizisi Star TV ile her konuda anlaşmak üzere!