Resmi gazetede yayımlandı: Emeklilere ek ödeme

Resmi gazetede, onaylanan ve emekli maaşını kamu bankaları üzerinden alan vatandaşlara artık ek ödemeler kolay bir şekilde devlet destekli olarak ödeneceği açıklandı. Emekli maaş alan tüm vatandaşlara kamu bankaları üzerinden almış oldukları maaş ile birlikte istedikleri zaman bu bankalar üzerinden şubelere gitmeden de ek ödemeli kredi kampanyalarına katılabiliyor. 

Emekli maaşınızı Ziraat Bankası başta olmak üzere, VakıfBank Halkbank ve PTT üzerinden alan tüm vatandaşlar, emekli maaş hesapları üzerinden diledikleri zaman kredi kullanabiliyorlar. Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank ve PTT üzerinden emekli maaş almıyorsanız maaş, taşıma işlemlerinizi yaptıktan sonra bu bankaların, sizlerin kredi notuna bakmadan da yüksek limitli ihtiyaç kredisi ve borç kapatma kredisi vereceğini söyleyebiliriz. 

Tüm kadınlara bu destek yatıyor! 4.000 TL için e-Devlet'ten başvurulacak! Tüm kadınlara bu destek yatıyor! 4.000 TL için e-Devlet'ten başvurulacak!

Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank ve PTT üzerinden sizlerde maaş almanız durumunda, istediğiniz zaman 50000 TL'ye kadar gelir belgesiz kredi kullanmanız mümkün olmaktadır. Kamu bankaları olarak hizmet veren Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank şubeleri üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulun duracak ve 2023 yılında ocak ayı sonuna kadar bu düşük faizli, kampanyalardan yararlanmanıza olanak sağlayacaktır. 

Ptt üzerinden ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlar ise cep telefonları üzerinden SMS atarak, başvurularını gerçekleştirebiliyor. Ptt yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numaranızı yazarak bu mesajı: 30 50 numarasına göndermeniz durumunda Emekli Kredisi kampanyasına katılarak, başvuru gerçekleştirebilirsiniz.