RTÜK'ün Yasaklayacağı Dizilerin Listesi Paylaşıldı! Reyting Rekorları Kıran Dizilere Veda! RTÜK'ün Yasaklayacağı Dizilerin Listesi Paylaşıldı! Reyting Rekorları Kıran Dizilere Veda!
Kanal D'nin Çarşamba akşamlarının reyting rekortmeni dizisi Sadakatsiz dizisinin üzerindeki kara bulutlar dağılmıyor. Sadakatsiz dizisinde Derin'i canlandıran Melis Sezen'in koronavirüs testi pozitif çıktı!

BBC'nin Doctor Foster dizisinden uyarlanan ve başrollerinde Cansu Dere ve Caner Cindoruk'un yer aldığı Sadakatsiz dizinde Burak Sergen'in yoğun bakıma kaldırılmasının ardından 2 kötü haber daha geldi.

Sadakatsiz dizisi setinde yapılan Koronavirüs testlerinde Melise Sezen ve Alp Akar'ın korona testleri pozitif çıktı. Set durduruldu!

2'Sİ BİRDEN POZİTİF ÇIKTI!Dün akşam dizinin Haluk'u Burak Sergen evinde rahatsızlanmış ve nefes alamaması üzerine hastaneye kaldırılmıştı. Yoğun bakıma alınan Burak Sergen'in durumu ciddiyetini korurken 2 kötü haber daha geldi.

Sadakatsiz dizisinin Derin'i Melis Sezen ve dizinin Ali'si Alp Akar'ın koronavirüs test sonuçları pozitif çıktı. İki oyuncunun hemen tedavisine başlandı.

Edinilen bilgiye göre şimdilik evlerinde tedaviye alınan oyuncuların hafif seyrettiği öğrenildi. Dizinin ise bu hafta yayınlanacağı ancak gelecek hafta yayınlanmama ihtimalinin oldukça kuvvetli olduğu öğrenildi.

Editör: İlan35