Yalı Çapkını 47. Bölümde neler olacak? Seyran, Pelin ile yüzleşiyor! Yalı Çapkını 47. Bölümde neler olacak? Seyran, Pelin ile yüzleşiyor!
Kanal D'nin Çarşamba akşamlarının reyting rekortmeni dizisi Sadakatsiz seti de Koronavirüs salgınına fena yakalandı. Dün Burak Sergen'in solunum sıkıntısı çekerek yoğun bakıma alınması sonrası bugün 2 başrol oyuncu daha koronavirüs testi pozitif çıktı!

Cansu Dere, Melis Sezen ve Caner Cindoruk'un başrolünde yer aldığı Sadakatsiz dizisinin seti üzerinde kara bulutlar dolaşıyor. Sadakatsiz setinde ardı ardına kötü haberler geldi!

2 ÖNEMLİ OYUNCU DAHA!Dün Sadakatsiz dizisinin Haluk'u Burak Sergen evinde rahatsızlanmış ve ambulansla hastaneye kaldırılmıştı. Bugün ise 2 başrol oyuncusunun Koronavirüs testi pozitif çıktı.

Dizinin Derin'i Melis Sezen'in sete yapılan Koronavirüs testi pozitif çıktı. Dizide Derin karakterine hayat veren Melis Sezen koronavirüse yakalanarak hemen tedaviye alındı.

Hemen ardından dizinin çocuk oyuncusu olan Ali'si Alp Akar'ın da koronavirüs testi pozitif çıktı. Genç oyuncuda hemen karantinaya alındı.

ÖNÜMÜZDEKİ HAFTA YAYINLANMAYACAK!Sadakatsiz dizisinin önümüzdeki hafta yeni bölümünün yayınlanmaması bekleniyor. Koronavirüs vakalarının çoğalması sette yaşanan korona vakalarında dahi görünür bir hale geldi.

Melis Sezen ve Alp Akar'ın sağlık durumların şimdilik evlerinde tedavi edildiği öğrenilirken 60 yaşındaki Burak Sergen'in yoğun bakımdaki tedavisi devam ediyor.

Editör: İlan35