Ekranlarda reyting rekorları kıran Sadakatsiz dizisi yayından kaldırılıyor! Sadakatsiz dizisi erken final yapıyor! Yayınlandığı her hafta rekorlar kıran Sadakatsiz dizisi çekimleri durdurulmuştu! En az 2 hafta ara verecek Sadakatsiz dizisi yeni bölümleri

Ekranlarda reyting rekorları kıran Sadakatsiz dizisi yayından kaldırılıyor! Sadakatsiz dizisi erken final yapıyor! Yayınlandığı her hafta rekorlar kıran Sadakatsiz dizisi çekimleri durdurulmuştu! En az 2 hafta ara verecek Sadakatsiz dizisi yeni bölümleri ekranlara gelmeyebilir! Peki Sadakatsiz dizisi neden bitiyor? Sadakatsiz neden erken final yapıyor?

Sadakatsiz erken final yapıyor!

Her hafta reyting rekorları kıran Sadakatsiz dizisi erken final yapıyor! Sadakatsiz dizisi bu sefer hem Virüs hem Rtük ile başı dertte! Her hafta reyting rekorları kıran Sadakatsiz dizisinden üzen haber geldi! Sadakatsiz dizisi için durumlar oldukça kritik!

Sadakatsiz Rtük şoku!

Yapımcılığını Medyapım ve Mednova'nın üstlendiği, başrollerinde; Cansu Dere, Caner Cindoruk ile Melis Sezen'in yer aldığı Sadakatsiz dizisinde final şoku! Sadakatsiz dizisi için Rtük "Türk aile yapısını bozuyor" söylentileriyle kanala ceza yağdırdı. Sadakatsiz erken finalinde Rtük etkisi büyük!

Sadakatsiz çekimlerine ara verdi!

Sadakatsiz dizisi çekimleri durduruldu! Cansu Dere ve Caner Cindoruk başrollerinde yer aldığı Sadakatsiz dizisinde, Burak Sergen hastalığı nedeniyle setlere ara vermişti. Ancak Sadakatsiz dizisinden kötü haber Melis Sezen ve alp Akar geldi!

Alp Akar, Melis Sezen ve Burak Sergen yok!

Sadakatsiz dizisi Haziran ayında başında sezon finali yaparak 2. sezon onayını almıştı. Ancak sette çıkan Koronairüs nedeniyle dizi Mayıs ayına kadar ara veriyor! Mayıs ayında 2-3 bölüm çekecek dizi erken final yaparak sezonu kapatacak. Sadakatsiz 2. sezonu Rtük uygun olarak yeni bir senaryo ile ekranlara gelecek!

Sadakatsiz 21 Nisan var mı yok mu?Sadakatsiz dizisi hayranları şu an için Sadakatsiz 21 Nisan 2021 tarihinde var mı yok mu sorusuna cevap arıyor. Ancak Sadakatsiz dizisi için kötü haberi biz verelim! Sadakatsiz 21 Nisan tarihinde yayınlanmayacak. Hatta Sadakatsiz dizisi 28 Nisan tarihinde de yetişmemesi mümkün.

Ekranların en sevilen dizileri arasında yer alan Sadakatsiz dizisi erken final tarihi hayranlarını kahretti ancak virüs nedeniyle sektörde bir çok dizi yayınlanmayabilir!

Sadakatsiz dizisi hayranları yeni bölümü izlemek için 2 hafta beklemek zorunda kalacak!