Sadakatsiz dizisinden hayranları üzen haber geldi. Dizinin oyuncularından Alp Akar, Melis Sezen ve Burak Sergen'in Koronavirüs testlerinin pozitif çıkmasının ardından dizinin yeni bölümünün yayınlanıp yayınlanmayacağı merak konusu oldu. Peki 21 Nisan Çar

Çarşamba günlerinin reyting rekortmeni dizisi Sadakatsiz setinden kötü haber geldi. Başrollerinde Caner Cindoruk, Melis Sezen ve Cansu Dere'nin yer aldığı  oyuncu kadrosunda ise Burak Sergen, Yeliz Kuvancı, Gözde Seda Altuner, Kenan Ece, Özge Özder, Alp Akar ve Taro Emir Tekin gibi  başarılı isimlerin yer aldığı Sadakatsiz dizisinde geçtiğimiz hafta Koronavirüs paniği yaşanmıştı.

Burak Sergen, Alp Akar ve Melis Sezen Koronavirüs !

Son zamanlarda dizi setlerinde de hızla yayılmaya başlayan Koronavirüs Sadakatsiz dizisi oyuncularından Burak Sergen (Haluk Güçlü), Alp Akar (Ali) ve Melis Sezen (Derin)' de bulaşmıştı. Koronavirüs testleri pozitif çıkan Sadakatsiz dizisi oyuncuları hemen karantinaya alınarak tedavilerine başlanmıştı. Dizi setine ise ara verilmişti.

Sadakatsiz 21 Nisan Çarşamba var mı, yok mu?

 Yönetmenliğini  Yasak Elma'nın eski yönetmeni Neslihan Yeşilyurt'un yaptığı, Kemal Hamamcıoğlu ve Dilara Pamuk tarafından senaryosu  kaleme alınan ve her çarşamba saat 20:00’de Kanal D ekranlarında yayınlananan Sadakatsiz dizisinin yaşanan bu gelişmelerden sonra yeni bölümünün yayınlanıp yayınlanmayacağı dizi severler tarafından merak ediliyordu. Peki yeni bölüm var mı?

Kanal D yayın akışında 21 Nisan 2021 Çarşamba günü Sadakatsiz dizisinin yeni bölümünün olmadığı görüldü. Yeni bölüm yerine tekrar bölümünün yayınlanacağı öğrenildi.  Koronavirüs nedeni ile dizi seti çekimlere devam edemediğinden ötürü dizinin yeni bölümü( 21 Nisan Çarşamba) ekranlara bu hafta gelmeyecek.

Sakla Beni 4. Bölümde neler olacak? İncila, Mete’yi tehdit ediyor… Sakla Beni 4. Bölümde neler olacak? İncila, Mete’yi tehdit ediyor…

Burak Sergen'in tedavisi yoğun bakımda devam ederken oğlununda testinin pozitif çıktığı öğrenildi. Melis Sezen ve Alp Akar ise durumlarının iyiye gittiği bildirildi.

Sadakatsiz yeni bölüm ne zaman?

Sadakatsiz dizisinin yeni bölümü 1 haftalık aradan sonra 28 Nisan Çarşamba günü ekranlara gelmesi planlanıyor.