Show TV ekranlarında yayınlanan ve Didem Arslan Yılmaz'ın sunuculuğunu yaptığı Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme programında yaşanan olaylar adeta izleyenlerin ağzını açık bıraktı. Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme programında Türkiye'yi dolandıran bir çete

Tarihi Eser Kayıpları Sayıştay Raporları İle de Resmiyet Kazandı! Onbinlerce Eser YOK! Savunma İse Daha ilginç! Tarihi Eser Kayıpları Sayıştay Raporları İle de Resmiyet Kazandı! Onbinlerce Eser YOK! Savunma İse Daha ilginç!
Show TV ekranlarında yayınlanan ve Didem Arslan Yılmaz'ın sunuculuğunu yaptığı Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme programında yaşanan olaylar adeta izleyenlerin ağzını açık bıraktı. Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme programında Türkiye'yi dolandıran bir çete tespit edildi ve çete çöktü. Sahte gelin adındaki çete,  Türkiye’nin 45 şehrinde toplam da 9 milyon lira dolandırmış. Birçok genç kızı ve kadını çetenin içinde tutan ve sahte gelin olarak Türkiye'nin dört bir yanında dolandırıcılık yapan çete, Show TV ekranlarında ortaya çıktı. Evlilik çetesi olarak bilinen bir çete, kandırdığı kızları ve kadınları zorla elinde tutuyormuş. Elinde tuttuğu kadınları ise yapacağı dolandırıcılık da kullanan çete, kendisine sahte gelin çetesi adını vermiş. Ailelerinden uzakta tehditlerle ellerinde tuttukları kadınlara dolandırıcılık yaptıran çete, ellerindeki kızları para karşılığında adamlara satıyormuş. Ancak sahte gelin çetesi ortaya çıktı ve çete ekibi yakalandı. Sahte gelin çetesinin elinde olan sahte gelin Melisay ise asıl gündeme gelen olay oldu. Sahte Gelin Melisay'ın annesi sayesinde sahte gelin çetesi çöktü. Peki, sahte gelin Melisay kimdir? Sahte gelin Melisa nereli ve kaç yaşındadır? Sahte gelin çetesi çöktü mü?

Sahte Gelin Çetesi Nedir?

Sahte gelin çetesi son günlerde Türkiye'nin gündemine oturmuştur. Türkiye'nin gündemine oturan sahte gelin çetesi, tüm Tükiye'yi dolaşarak dolandırıcılık yapan bir çetedir. Çete, elinde zorla tuttuğu kadın ve kızları sahte evlilik karşılığında para ile satmaktadır. Sonrasında sahte gelinler düğünden sonra düğünde takılan altın ve takılarla birlikte kaçmaktadır. Bu şekilde Türkiye'de 45 ilde toplamda 9 milyon TL para kazanan sahte gelin çetesi, Show TV'de çöktü. Çetenin çökmesiyle birlikte sahte gelinler de özgürlüklerine kavuştu.Sahte Gelin Melisay Kimdir? Nereli?

Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme programına annesinin katılmasıyla sahte gelin çetesinin elinden kurtulan sahte gelin Melisay, izleyenler tarafından merak ediliyor. Sahte gelin Melisay'ın annesi Dilek Köse sayesinde hem kızı Melisay çetenin elinden kurtuldu hem de sahte gelin çetesi çöktü. Sahte gelin çetesine sokulan ve kaçırılan Melisay, 2018 yılında Emirhan adındaki sevgilisiyle evlenmiştir. Sahte Gelin Melisay evlendiğinde henüz 18 yaşındaydı. Sahte Gelin Melisay'ın evlendiği eski eşi Emirhan, Melisay'ı sahte gelin çetesine sokmuştur. Sahte Gelin Melisay'ı yanına alıp şehir şehir dolaştıran ve insanları evlenme vaadiyle kandıran sahte gelin Melisay ve eşi Emirhan, Türkiye'deki pek çok ili dolandırmıştır.Emirhan, eşi Melinay'ı başka insanlara para karşılığında evlenme vaadiyle satmaktadır. Ardından Melisay sahte bir şekilde evlendiği kişilerden altınları ve paraları alıp eski eşi Emirhan'a vermektedir. Sahte gelin çetesi bu şekilde pek çok ili dolaşarak insanları dolandırmaya devam etmiştir. Henüz 21 yaşında olan sahte gelin Melisay, annesi Dilek Köse sayesinde kurtulmuştur.

Sahte Gelin Çetesi Çöktü Mü?

Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme adlı programda Türkiye'nin konuştuğu sahte gelin çetesinin dolandırıcılık haritası canlı yayında açıklandı. Sahte gelin çetesi Türkiye'nin belli illerine giderek pek çok insanı dolandırmıştır. Sahte gelin çetesi, 27 farklı ilde sahte gelin tuzağı kurmuştur. 27 farklı ilde sahte gelin tuzağına düşen kişilerin toplamda 2 milyon 665 bin dolandırıldığı ortaya çıkmıştır. Sahte gelin çetesine yeni eklenen sahte gelinler sayesinde, sahte gelin çetesinin kurucuları yakalanmıştır. Show TV'de yayınlanan Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme programı sayesinde sahte gelin çetesi çökmüştür.Sahte gelin Melisay'ın annesinin 6 Ocak tarihinde Show TV'de yayınlanan Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme programına katılmasıyla, sahte gelin çetesi olayı Türkiye'nin gündemine düşmüştür. Sahte gelin Melisay'ın annesi Dilek Köse, kızı Melisay'ın eşi Emirhan tarafından sahte gelin çetesine sokulduğunu ve kızına dolandırıcılık yaptırıldığını söylemiştir. Melisay'ın annesi Dilek Köse sayesinde sahte gelin Melisay, çetedeki diğer sahte gelinler ve sahte gelin çetesi yakalanmıştır.