Savaşçı dizisinde bomba ayrılık! Diziye 100. bölümü ile dahil olan Tamer Karadağlı veda ediyor. Peki Tamer Karadağlı ne zaman diziden çıkacak, neden çıkıyor? İşte detaylar..

Limon Film imzalı, yönetmenliğini Osman Taşçı ve Eray Koçak'ın üstlendiği ve senaryosunu Süleyman Çobanoğlu'nun kaleme aldığı, başrollerinde Murat Serezli, Sarp Leventoğlu gibi oyuncuların yer aldığı Savaşçı dizisi yeni sezonuna Nisan ayında başlamıştı. Uzun bir aradan sonra 100. bölümü ile ekranlara dönen diziden üzen ayrılık haberi geldi!

Berk Oktay, Elit Andaç Çam, Ogeday Girişken, Feyza Sevil Güngör ve Kayıhan Kızılırmak ayrılığından sonra kadroya  Ekin Mert Daymaz, Ediz Hun, Anıl Tetik Erkan Meriç, Seranay Aktaş  ve Tamer Karadağlı  dahil olmuştu. Fakat  Tamer Karadağlı'nın Savaşçı dizisindeki macerası kısa sürdü. 

Tamer Karadağlı Savaşçı Dizisine Veda Ediyor!

Fox TV Dizisi Erken Finale Kurban Gitti! Engin Akyürek ve Demet Özdemir Başrolde Oynuyordu! Fox TV Dizisi Erken Finale Kurban Gitti! Engin Akyürek ve Demet Özdemir Başrolde Oynuyordu!

Fox tv ekranlarında her hafta cumartesi izleyici ile bulluşan Savaşçı dizisinde beklenmeyen ayrılık gerçekleşti. 5.sezonu ile diziye dahil olan usta oyuncu Tamer Karadağlı'nın diziye veda edeceği öğrenildi. Karadağlı, Savaşçı dizisinde Göktürk Albay rolüne can veriyordu. Son edinilen bilgiye göre, başarılı oyuncu 106. bölüm ile diziye veda edecek.

Tamer Karadağlı , Savaşçı dizisine başlangıçta konuk oyuncu olarak dahil olmuş fakat sonradan kadroya tamamen dahil olduğu duyurulmuştu. Fakat yapımla iyi anlaşamayan Karadağlı'nın konuk oyuncu olarak yer almasına karar verilmiş. Sevilen oyuncu yayınlanacak olan 106. bölümü ile diziden ayrılacak.

Yeni Proje Yolda!

Tamer Karadağlı'nın Savaşçı dizisinden ayrılmasından sonra yeni bir dijital proje için görüştüğü öğrenildi. Henüz ayrıntıları ise belli olmadı.