Netflix'in yeni dizisi Uysallar için hazırlıklar tam gaz devam ediyor. Uysallar dizisi oyuncu kadrosunda kimler var? Uysallar dizisi konusu nedir?

Camdaki Kız Bomba Haberi Verdi! Hikaye'ye Issız Adam Damgası Geldi! Cemal Hünal Hangi Karakter İle Geliyor? Camdaki Kız Bomba Haberi Verdi! Hikaye'ye Issız Adam Damgası Geldi! Cemal Hünal Hangi Karakter İle Geliyor?

Netflix birbirinden iddialı projeleri ekrana getrimeye devam ediyor. Bu projelerden bir taneside Ay Yapım imzalı Uysallar dizisi.. Birbirinden başarılı oyuncuların yer aldığıı dizinin yönetmen koltuğunda Onur Saylak  yer alırken senaryosu ise Hakan Günday tarafından kaleme alınıyor.

Uluslararası ve ulusal alanda ödül alan Puhu TV içi çekilen Şahsiyet dizisinin başarılı yönetmeni olan aynı zamanda başarılı bir oyuncu da olan Onur Saylak; Uysallar dizisi ile yeniden iddialı bir projenin yönetmenliğini üstleniyor. Kadro ise efsane oyunculardan oluşuyor!

Şahsiyet dizisi ile damga vuran usta oyuncu Haluk Bilginer, Çukur dizisinin Selim'i Öner Erkan, başarılı oyuncu Songül Öden ve yine usta isimlerden Uğur Yücel Uysallar dizisinde yer alıyor. Hazırlıkları süren dizinin kadro çalışması da devam ediyor.

Uysallar Dizisi Oyuncuları Kimlerdir?

  • Haluk Bilginer
  • Uğur Yücel
  • Songül Öden
  • Öner Erkan

Uysallar Dizisi Konusu Nedir?

Mimar Oktay Uysal eşi, iki çocuğu ve babasından oluşan ailesinden gizli olarak bir hayatı sürmeye başlar. Ancak o sırada ailesi de Oktay’dan gizli kendi dünyalarını kurmanın peşindedir. Uysal ailesinin yalanlarla dolu bir evi vardır. Oktay’ın da inşa etmesi gereken bir hapishanesi...Yalanlar ne zaman ortaya çıkar, aile olmak yalan söylemek mi, herkesin ikinci hayatı olmalı mı? Uysallar dizisinde bu soruların cevaplarını arayacağız.

Uysallar Dizisi Ne Zaman Yayınlanacak?

Netflix ekranlarında yayınlanacak olan dizinin çekimleri devam ediyor. Dizinin henüz yayın tarihi belli olmadı. Fakat 2021 yılının sonlarına doğru yayınlanması planlanıyor. Diziye dair detaylar belli oldukça paylaşmaya devam edeceğiz.