Bir yıldan uzun süredir dünyayı kasıp kavuran koronavirüse yakalanan ünlüler de çeşitli sıkıntılar yaşıyor. Son olarak yoğun bakıma kaldırılan Sadakatsiz'in Haluk Güçlü'sü Burak Sergen'in koronavirüsle olan savaşı devam ediyor.

Bir yıldan uzun süredir dünyayı kasıp kavuran koronavirüse yakalanan ünlüler de çeşitli sıkıntılar yaşıyor. Son olarak yoğun bakıma kaldırılan Sadakatsiz'in Haluk Güçlü'sü Burak Sergen'in koronavirüsle olan savaşı devam ediyor. Ünlü oyuncu da Seda Bakan da koronavirüse yakalanan isimlerden biri oldu. Maslak'ta objektiflere takılan ünlü oyuncu, magazincilerin sorularına "Spora gidiyorum" yanıtını verdi.Yaklaşık 6 ay önce koronavirüse yakalandığını kaydeden Seda Bakan, hastalığı atlatmasına rağmen halen daha birçok rahatsızlığın peşini bırakmadığını belirtti. 6 aydır koku alma duyusunun kaybolduğunu aktaran ünlü oyuncu, bunu can sıkıcı bir durum olduğunu sözlerine ekledi.

Çelik ve Selin Yeninci de yoğun bakıma kaldırıldı!


Koronavirüse yakalandıktan sonra yoğun bakımda tedavi gördüğünü kaydeden şarkıcı Çelik ise karantina sürecinin sona erdiğini belirtti. Toplamda 15 gün boyunca hastanede yattığını aktaran Çelik, durumun şimdi iyi olduğunu ifade etti.Bir Zamanlar Çukurova dizisinin çekimleri için Adana'ya gittiğini ve burada koronavirüse yakalandığını kaydeden oyuncu Selin Yeninci, 11 gün yoğun bakımda kaldığını söyledi. Yoğun bakımda gördüğü tedavinin ardından taburcu edilen 33 yaşındaki oyuncunun sağlık durumuyla ilgili bilgileri Prof. Dr. Bülent Soyupak verdi. Oyuncunun boğaz, kas ve eklem ağrısından şikayetçi olduğunu dile getiren Soyupak, 11 günlük yoğun bakım sürecinin ardından oyuncuyu taburcu ettiklerini söyledi.


Deniz Akkaya takipçilerini hastaneden bilgilendirmişti!


Koronavirüse yakalanan ve hastanede tedavi altına alınan isimlerden biri de ünlü model Deniz Akkaya oldu. Hastalığı önce ayakta atlatabileceğine inanan ve hastaneye yatmak istemediğini belirten Akkaya, durumunun kötüleşmesi üzerine hastaneye kaldırıldı. Yoğun bakımdaki tedavi sürecinde zaman zaman takipçilerini bilgilendiren Deniz Akkaya, çok ağrıları olduğunu ancak tedaviyle birlikte durumunun iyiye gittiğini belirtti.


Birçok ünlü isim hastaneye kaldırıldı!


Koornavirüse yakalandıktan sonra durumu ağırlaşınca hastaneye kaldırılan şarkıcı Songül Öden, eşi ile birlikte tedavi gördükleri hastaneden nihayet taburcu olduklarını belirtti. Koronavirüse yakalandıktan sonra durumu kötüye giden ve hastaneye kaldırılan ünlüler arasında Metin Şentürk, İbrahim Büyükak, Nilgün belgün, Ayşenil Şamlıoğlu, Şener Şen, Lewis Hamilton, Prens William, Hugh Grant ve Cristiano Ronaldo gibi isimler bulunuyor.