Star Tv'nin sezona bomba gibi başlayan ancak dizide yaşanan yaprak dökümü sonrası dikiş tutturamayan dizisi ekranlara veda ediyor. Sefirin Kızı dizisi bu sezona reyting rekortmeni olarak başlamış ancak dizinin başrolleri Neslihan Atagül ve Uraz Kaygılar

Star Tv'nin sezona bomba gibi başlayan ancak dizide yaşanan yaprak dökümü sonrası dikiş tutturamayan dizisi ekranlara veda ediyor.

Sefirin Kızı dizisi bu sezona reyting rekortmeni olarak başlamış ancak dizinin başrolleri Neslihan Atagül ve Uraz Kaygılaroğlu'nun diziden ayrılması büyük kan kaybetmişti. Yapımcı seyirciyi kaybetmemek için diziye rekor ücretle Tuba Büyüküstün'ü transfer etmiş ancak beklenen etki oluşmamıştı.

Sefirin Kızı dizisinde Nare karakterini canlandıran Neslihan Atagül geçirdiği rahatsızlık nedeniyle diziden ayrılmak zorunda olduğunu dile getirmiş ve yapımcıyla anlaşarak diziye veda etmişti. Hemen ardından dizinin Gediz'i Uraz Kaygılaroğlu'da diziden ayrılmış ve Cem Yılmaz'ın Netflix için çekeceği Erşan Kuneri dizisi ile anlaşmıştı.Sefirin Kızı yapımcısı diziyi bu ayrılıklar sonrası yeniden ayakta tutabilmek için Engin Akyürek'in karşına eski partneri Tuba Büyüksütün'ü getirmişti. Kara Para Aşk adlı dizide büyük beğeni toplayan ikili Sefirin Kızı dizisinde o etkiyi yaratamadı.FİNAL TARİHİ AÇIKLANDI!

Star Tv düşen reytingler sonrası Sefiri Kızı dizisinin üzerini çizerek yeni sezon dizilerine yer açmaya karar verdi. Edinilen bilgiye göre Sefirin Kızı 52. bölümde ekranlar veda edecek. Star Tv'de yeni bir dram dizisi olan başrollerinde Nur Fettahoğlu ve Erdal Beşikçioğlu'nun yer aldığı Kağıt Ev dizisi başlayacak.

Sefirin Kızı'nın final bölümünde ise büyük sürprizler yaşanacağı öğrenildi. Şimdilik ne tür sürprizlerin olacağına dair bilgiler verilmedi. Ancak Sefirin Kızı 52. final bölümünde büyük sürprizler yaşanacağı garantisi verildi.

Neslihan Atagül gelse de bitti!

Star TV fenomen dizisi Sefirin Kızı dizisine bu hafta Neslihan Atagül gelecekti. Ancak yapım şirketinden Neslihan Atagül'de gelse biteceği oyunculara bildirildi. Star TV net bir şekilde Sefirin Kızı dizisini bitiriyor!