Seksenler Yaz'ın bitmesi ile dizinin yeni sezon başlama tarihi duyuruldu. Fakat dizide önemli bir karar alındı. Dizinin yayın günü ve saati değiştirildi. İşte yayın tarihi..

Trt 1 ekranlarında  yayınlanan Seksenler dizisinden önemli gelişme bir gelişme yaşandı. Mint Yapım imzalı, yapımcılığını Birol Güven'in üstlendiği ve yönetmen koltuğunda Bora Tekay'ın oturduğu TRT 1 ekranlarında yayınlanan Seksenler dizisi yeni sezonuna devam edeceği duyuruldu. Fakat yayın günü ve saati değişti.

 11 Ekim Pazartesi günü saat 16.30’da yeni sezona başlıyor...

Seksenler dizisi yeni sezonda saat 16.30’da başlayacak ve pazartesiden cuma günlerine hafta içi her gün yayında olacak.

seksenler-1

Kadrosunda Özlem Türkad, Şoray Uzun, Ayşe Tolga, İrfan Kangı ve Özlem Tokaslan'ın yer aldığı Seksenler dizisi yaz sezonuna  transferlere başlayarak önce ünlü futbolcu Volkan Demirel'in eşi Zeynep Demirel 'i kadroya dahil etti.

Zeynep Demirel'in kadroya dahil olmasından sonra ise en son  Mucize Doktor dizisinde yer alan usta oyuncu Reha Özcan Seksenler dizisinin kadrosuna dahil oldu. Fenomen dizide Çağatay karakterini canlandıran İlker Ayrık'ın kadroya yeniden katıldı.Burcu Altın Deprem ve Efe Deprem 'de bu sezon katılan isimlerden oldu.

Sakla Beni’de Mete Hayatının Şokunu Yaşadı: Mete, İncila’ya Neler Yapacak? Sakla Beni’de Mete Hayatının Şokunu Yaşadı: Mete, İncila’ya Neler Yapacak?