TRT İzleyicileri Üzdü! Sevilen Dizi İki Hafta Sonra Final Yapıyor! TRT İzleyicileri Üzdü! Sevilen Dizi İki Hafta Sonra Final Yapıyor!

ATV'nin fenomen dizisi Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın 7.sezonu hala başlamadı. Dizinin hayranları ise merakla yeni sezonuna bekliyor. Peki yeni sezon ne zaman başlayacak?

Başrollerinde Oktay Kaynarca, Yunus Emre Yıldırımer, Ozan Akbaba, Turgay Tanülkü ve Yalçın Hafız oğlu gibi usta isimlerin yer aldığı fenomen dizi Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 7.sezonu heyecanla bekleniyor.

5-ekim-eskiya-dunyaya-hukumdar-olmaz-200-bolum-var-mi-edho-200-bolum-fragmani-yayinlandi-mi-1

Yapımcılığını Raci Şaşmaz'ın üstlendiği, yönetmen koltuklarında  Onur Tan, Zübeyr Şaşmaz ile Baran Özçaylan 'ın oturduğu ve senaryosunu ise  Raci Şaşmaz, Bahadır Özdener ve Berna Aruz tarafından kaleme alındığı salı akşamlarının fenomen dizisi Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 199. bölümü ile sezon finali yapmıştı.

 200.bölümü ile yeni sezonuna kısa bir süre sonra başlayacak olan dizinin ne zaman başlayacağına dair resmi bir açıklama hala yapılmadı. Fakat Ekim ayının sonuna doğru başlaması bekleniyor.

Editör: Azra Özdemir