Özel hayatıyla zaman zaman magazin gündemini meşgul eden iş insanı Selin Ciğerci, müzik hayatını bıraktıktan sonra kozmetik dünyasına girmiş ve kendi kozmetik markasını kurmuştu. 1984 doğumlu internet fenomeni Ciğerci, iş dünyasında beklenenden çok daha

Özel hayatıyla zaman zaman magazin gündemini meşgul eden iş insanı Selin Ciğerci, müzik hayatını bıraktıktan sonra kozmetik dünyasına girmiş ve kendi kozmetik markasını kurmuştu. 1984 doğumlu internet fenomeni Ciğerci, iş dünyasında beklenenden çok daha hızlı bir çıkış yakaladı. İş dünyasındaki başarısı sayesinde birçok güzellik merkezi açan Ciğerci'nin kozmetik ürünleri adeta yok satmaya başladı. Vergi rekortmeni olacağını iddia eden ancak bu ifadeleri nedeniyle sosyal medyada alay konusu olan Selin Ciğerci dediğini yaptı.


Türk iş kadınları listesinde ilk 20'de!


Kurduğu güzellik merkezleriyle işlerini sürekli büyüten ve gücüne güç katan Ciğerci, vergi rekortmeni oldu. Bir zamanların ünlü internet fenomeni Ciğerci'nin 7 milyon 168 bin liralık vergi ödemesi yaptığı kaydedildi. Bu vergi ödemesiyle birlikte Ciğerci, "Türk iş kadınları sıralamasında" ilk 20'ye girmiş oldu. Mutluluğunu eşi Gökhan Çıra ile paylaşan Selin Ciğerci bir de paylaşımda bulundu. Selin Ciğerci, eşiyle birlikteyken çekip paylaştıkları fotoğrafa şu notu düştü:
"Bugün seninle guru duyduğum günlerden birisi. Bu işleri beraber kurduk büyüttük. Yıllarım, bel kemiğim, can parçam Allah seni başımdan eksik etmesin. Çok şanslıyım senin gibi çalışkan bir kocam var."


"Bir de okul yaptırmak istiyoruz"


Kendisine çok sayıda tebrik mesajı yağdığını aktaran Ciğerci, mesajlara tek tek yanıt veremediğini belirtti. Eşiyle birlikte inanılmaz bir mutluluk yaşadıklarını kaydeden Ciğerci, gurur verici işler yaptıklarını aktardı. Gelecek yıl bir de okul yaptırmak istediklerini ifade eden Ciğerci, anne ve babasının da mutluluktan yerinde duramadığını bildirdi. Asuman Krause'nin sunduğu Wipe Out adlı programın 4. sezonuna Okan Ünsal adıyla katılan Selin Ciğerci, cinsiyet değiştirme ameliyatı geçirmişti. 2019 yılında Gökhan Çıra ile evlenen Ciğerci, magazinin gündeminden uzun süre düşmemişti.