Fox Tv yeni sezon dizileri belli olmaya devam ediyor. Sen Çal Kapımı dizisine ani bir sezon finalini yapan kanal geçtiğimiz hafta diziyi yayın akışından da kaldırmıştı.

TRT İzleyicileri Üzdü! Sevilen Dizi İki Hafta Sonra Final Yapıyor! TRT İzleyicileri Üzdü! Sevilen Dizi İki Hafta Sonra Final Yapıyor!
Fox Tv yeni sezon dizileri belli olmaya devam ediyor. Sen Çal Kapımı dizisine ani bir sezon finalini yapan kanal geçtiğimiz hafta diziyi yayın akışından da kaldırmıştı. Kanalın yeni romantik komedi dizisi belli oldu.  Kore yapımı Cunning Single Lady uyarlaması geliyor!

Başrollerinde Kerem Bursin ve Hande Erçel'in yer aldığı Sen Çal Kapımı dizisi hakkında çıkan final haberleri gerçekleşmeye başlıyor. Geçtiğimiz hafta yayınlanmayan dizi bu hafta da sezon finali bölümü prime time saatlerinden alınarak gece 22.45'te verilecek.

Fox'un planı öğrenildi. Yaz dönemine yeni dizilerini ve programlarını hazırlayan kanalın yeni romantik komedi dizisi belli oldu. Kore yapımı Cunning Single Lady dizinin haklarını satın alan kanal hazırlıklara başladı.

Fox TV geçtiğimiz sene de 2 romantik komedi dizisi yapmış ve sadece biriyle devam kararı almıştı. Geçen sezon Bay Yanlış ve Sen Çal Kapımı dizilerini yayına sokan kanal yola Sen Çal Kapımı ile devam etmiş, Bay Yanlış'ın yurt dışı izlenme oranları ve sosyal medya gücü olmasına rağmen diziye ani bir final yaptırmıştı. Hatta bu final kararı dizinin başrol oyuncusu Can Yaman tarafından eleştirilmişti.

YENİ DİZİ GELİYOR!Fox yeni bir romantik diziyle Sen Çal Kapımı dizisinin düşen reytinglerini kurtarmaya çalışacak. Sen Çal Kapımı dizisini gözden çıkardığı öğrenilen kanal Cunning Single Lady uyarlamasının tutması durumunda Hande Erçel ve Kerem Bursin'in yer aldığı ekranların tek eğlenceli ve iç  açıcı dizisi olan Sen Çal Kapımı'yı yayından kaldıracak.

Sen Çal Kapımı dizisi çıkan final haberlerini geçtiğimiz yeter artık diyerek yalanlasa da kanalın dizinin üzerini çizdiği öğrenildi.

Peki Cunning Single Lady konusu ne?
Oldukça eğlenceli bir konuya sahip olan dizide kadın baş karakterimiz Ae Ra'nın hayali bir memur ile evlenip evinin kadını olmak. Ra şansı yaver gider ve o memuru bulur ve Jung Woo ile evlenir. Ancak beklenmedik bir şey olur ve Woo memurluktan istifa eder. Jung Woo hayallerinin peşinden gitmek ister ve internet yazılımları yapmaya başlar ancak hayalleri ona pahalıya patlar ve paralar kaybeder.

Tüm dileği alt üst olan Ra'nın üzerine böylelikle evin tüm maddi yükü üstlenir. Ra daha fazla dayanamayarak boşanmaya karar verir ve Woo'dan ayrılır. Hikaye bitti derken asıl hikaye başlar.

Çiftimiz boşandıktan 3 yıl sonra, Jung Woo çok büyük bir şirkette çok başarılı bir Ceo olmuştur. Bu durumu öğrenen Ra ise kafasını duvarlara vurarak eski kocasını geri kazanamaya çalışacaktır.