Sadakatsiz dizisinde Haluk Güçlü karakterine hayat veren ünlü oyuncu Burak Sergen, nefes darlığı çekmeye başlayınca hastaneye başvurdu. Durumu kötüleşen Burak Sergen'in önceki günlerde yoğun bakıma kaldırılması hayranlarını korkuttu.

Sadakatsiz dizisinde Haluk Güçlü karakterine hayat veren ünlü oyuncu Burak Sergen, nefes darlığı çekmeye başlayınca hastaneye başvurdu. Durumu kötüleşen Burak Sergen'in önceki günlerde yoğun bakıma kaldırılması hayranlarını korkuttu. Yoğun bakımda tedavisi süren Burak Sergen'in rahatsızlığıyla ilgili soru işaretleri de arttı. Burak Sergen'e yapılan iki koronavirüs testinin önce negatif çıktığı ve ünlü oyuncunun probleminin akciğer enfeksiyonu olduğu kaydedilmişti.


"İnsanın böyle bir kızı olunca..."


60 yaşındaki ünlü oyuncunun rol aldığı "Sadakatsiz" dizisinin yapım şirketi Med Yapım'dan gelen açıklamaya göre Burak Sergen'in 3 gündür Covid-19 nedeniyle yoğun bakımda tedavi edildiği belirtildi. Sadakatsiz dizisiyle ilgili daha önce yaptığı açıklamalarla magazinin gündemine oturan şarkıcı Seren Serengil, Burak Sergen'in durumuyla ilgili de değerlendirmede bulundu. Burak Sergen'in Sadakatsiz dizisinde canlandırdığı Haluk Güçlü karakterinin kızı Derin Arslan karakterine atıfta bulunan Serengil, "İnsanın böyle bir kızı olunca... Rol gereği bile olsa dayanamaz insan çok geçmiş olsun" ifadelerini kullandı.


Daha önce de Cansu Dere ile Melis Sezen'i eleştirmişti!


Seren Serengil'in Burak Sergen'in durumuyla ilgili yaptığı açıklama sosyal medyada gündeme oturdu. Birçok kullanıcı, Seren Serengil'in halen daha gerçekle kurmacayı birbirinden ayıramadığını belirtti. Seren Serengil, daha önce de Sadakatsiz dizisinde rol alan Cansu Dere ile Melis Sezen'i eleştirmesiyle gündeme gelmişti.Seren Serengil, dizide düşman olan iki karakteri canlandıran Cansu Dere ile Melis Sezen'in beraber çektikleri fotoğrafı sosyal medyadan paylaşmasını eleştirmişti. ünlü şarkıcı, fotoğrafa "Sen de gözümden düşme istersen. Kocanın metresiyle hatıra fotoğrafı neyin kafası" yorumunu yapmıştı.