Serenay Sarıkaya Mavi Jeans sonrası yeni bir kot markasının yüzü olmak için 4 milyon TL'lik bir anlaşma imzaladı. Serenay Sarıkaya, reklam yüzü olduğu bir jean markasıyla 4 milyon TL'ye anlaşma imzalayarak servetine servet kattı.

Teşkilat'a Yeni Gelen Oyuncu Tüm Dengeyi Bozdu! Murat Yıldırım Dayanamayıp Diziden Ayrılabilir! Teşkilat'a Yeni Gelen Oyuncu Tüm Dengeyi Bozdu! Murat Yıldırım Dayanamayıp Diziden Ayrılabilir!
Serenay Sarıkaya Mavi Jeans sonrası yeni bir kot markasının yüzü olmak için 4 milyon TL'lik bir anlaşma imzaladı.

Serenay Sarıkaya, reklam yüzü olduğu bir jean markasıyla 4 milyon TL'ye anlaşma imzalayarak servetine servet kattı. Serenay Sarıkayayeni reklam kampanyası öncesi imaj yenileyerek poz verdi.

Son dönemin net bir şekilde en yıldızı parlayan ismi olan Serenay Sarıkaya hala düşüşe geçmeyerek başarılı adımlarla devam ediyor. Kendi has tavırları ve giyimi ile dikkatleri üzerine çeken isim hem dizi seçiminde hem de reklam seçimlerinde hala şanslı isimlerden.

4 MİLYON ALACAK

Serenay Sarıkaya'nın yeni reklam kampanyasından 4 milyon alacağı öğrenildi. Serenay Sarıkaya çekimler öncesi imajını da yeniledi.

Saçlarını uzatan ve boyayan Sarıkaya yine giydiği ilginç kıyafetlerle gündem oldu. Serenay Sarıkaya'nın yeni reklam filminin önümüzdeki günlerde yayına girmesi bekleniyor.

Medcezir sonrası yer aldığı Fi dizisiyle büyük bir sıçrayış gerçekleştiren ve dizinin hemen ardından Alice Müzikalinde oynayan Sarıkaya yapımcıların en çok aradığı isimlerden biri. Aurosu ile tam bir yıldız olarak doğan Sarıkaya kameralara son olarak yeni imajı ile şu şekilde yakalandı;