Show TV ekranlarında yayınlanan Kuzey Yıldızı dizisi final yapıyor! Karar geldiğinden itibaren Kuzey Yıldızı hayranları oldukça üzgündü! Show TV cumartesi akşamı 6 reytinglere yaklaşan ve günün en çok izlenen 3. dizisi olan Kuzey Yıldızı final yapmaz, Ku

Show TV ekranlarında yayınlanan Kuzey Yıldızı dizisi final yapıyor! Karar geldiğinden itibaren Kuzey Yıldızı hayranları oldukça üzgündü! Show TV cumartesi akşamı 6 reytinglere yaklaşan ve günün en çok izlenen 3. dizisi olan Kuzey Yıldızı final yapmaz, Kuzey Yıldızı ekranlara devam eder açıklaması sonrası show TV Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisini devam ettirecek mi ettirmeyecek mi sorusu merak ediliyor!

Kuzey Yıldızı final kararı sorgulanıyor!

Show TV ekranlarında yayınlanan Yapımcılığını Süreç Film'in üstlendiği, yönetmen koltuğunda Ersoy Güler'in oturduğu, başrollerinde İsmail Demirci, Aslıhan Güner, Toygan Avanoğlu ve Merve Şen gibi yıldız isimlerin yer aldığı Kuzey Yıldızı final kararı çok sorgulanıyor! Hem hayranları tarafından hem yapım şirketi tarafından Kuzey Yıldızı ilk aşk final yaptırmamak için yollar aranıyor!

Show TV üzen Kuzey Yıldızı kararı!

Kuzey Yıldızı ilk aşk dizisi yapım şirketi Süreç film ile Show TV arasında sabah saatlerinde bir toplantı gerçekleşti. Kuzey Yıldızı final olmasın diyerek Süreç Film, Show TV ile konuyu masaya yatırdı! Ancak Kuzey Yıldızı yapım ekibi bekleneni alamadı! Show TV şok kararı sonrası yapım ekibi ne diyeceğini bilemedi!

Kuzey Yıldızı reytingleri yetersiz cevabı!

Devam etmesi için Süreç Film, Show TV kapısına gitti! Ancak Kuzey Yıldızı İlk Aşk son bölüm reytingleri, devam etmesi için yeterli değil yanıtı alındı! Adeta büyük bir şok geçiren Süreç film ekibi masadan kalktı! Ancak Total grubunda Kuzey Yıldızı öyle bir reyting almıştı ki 6 civarına yakın reyting kesin devam eder karararını beraberinde getirmesi bekleniyordu! Show TV ile Kuzey Yıldızı dizisi arasında bir bağ kalmadı! Kuzey Yıldızı Show TV ekranlarında final yapacak!

Kuzey Yıldızı başka kanala geçer mi?Show TV ekranlarında yayınlanan Kuzey Yıldızı dizisi başka kanala geçme ihtimali yok! TRT 1 Gönül Dağı ve ATV Kardeşlerim dizisiyle rekor kırarken, Star TV İbo Show programıyla cumartesi günü dolu! FOX TV elinde olsa tüm dizileri bitirmek istiyor ancak o da devam ediyor! Bu sebeple Kuzey Yıldızı geçebileceği bir kanal bulunmuyor ve Dijital platformlarda Kuzey Yıldızı dizisini istemiyor!

İzleyicinin son isteği kaldı!Show TV ekranlarında yayınlanan Kuzey Yıldızı dizisi izleyicilerin son bir isteği kaldı! 2 bölüm sonra değil sezon sonuna kadar devam etsin! Ancak Show TV yeni yayın düşüncesinde diziyi rekor kırsa da sezon sonuna kadar da devam ettirmeyecek!

Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizi izleyicisine final yapmıyor, bitmiyor haberini vermek isterdik ancak Kuzey Yıldızı hayranları için son 2 bölüm diyebiliyoruz! Yine Show TV ve Kuzey Yıldızı yapım ekibi görüşmelerini sürdürürse ani bir karar çıkarsa sizlerle olacak!