Show TV'den gece yarısı kahreden haber! Show TV ekranlarında yayınlanan Arıza dizisi final yapıyor! Yayınlandığı her pazar akşamı çok sevilen Arıza dizisi son fragmanında final kararı alarak hayranlarını şok etti! Arıza dizisi hiç şans verilmeden yayından

Show TV'den gece yarısı kahreden haber! Show TV ekranlarında yayınlanan Arıza dizisi final yapıyor! Yayınlandığı her pazar akşamı çok sevilen Arıza dizisi son fragmanında final kararı alarak hayranlarını şok etti! Arıza dizisi hiç şans verilmeden yayından kaldırılıyor!

Arıza dizisi final yapıyor!

Ekranların en sevilen dizileri arasında yer alan Arıza bugün bitiyor! Arıza neden final yapıyor, Arıza neden bitiyor, hiç bir şans verilmeden Arıza dizisi apar topar final fragmanı yayınlandı!

Arıza 30. bölüm final fragmanı sona geldik!Arıza 2 bölüm erken final yapıyor!

ilk olarak ilan365 okuyucularına paylaştığı Arıza final yapıyor haberleri sonrası Arıza 32. bölümde bitmesi planlanıyordu. Yüksek desteklerle Kuzey Yıldızı finali ertelenmiş, Arıza dizisi finali de ertelenir mi sorusu akıllara geliyordu. Ancak Arıza dizi setinde yaşananlar diziye 2. şansı tanımayarak final kararı aldırdı!

Arıza neden bitiyor?

Yapımcılığını O3 Medya'nın üstlendiği, senaryosunu Ozan Aksungur'un yazdığı, yönetmen koltuğunda Recai Karagöz'ün oturduğu ve başrollerini Tolga Sarıtaş ile Ayça Ayşin Turan'ın paylaştığı yapım 30. bölümüyle (11 Nisan'da) ekran macerasını sonlandırma kararı aldı. Arıza bitmesinin en büyük sebebi sette çıkan tartışmalar ve ikiye ayrılmalar oldu!

Ahmet Mümtaz Taylan Leyla ile Mecnun'a gidiyor!

Arıza dizisi için Tolga Sarıtaş ve Ayça Ayşin Turan devam etmesi için her yolu denedi. Ancak sevilen dizi ani final kararı arkasında oyunculara gelen yeni teklifler de oldu. Ahmet Mümtaz Taylan Arıza dizisinden çıkarak Leyla ile Mecnun dizisine gidiyor! Leyla ile Mecnun yakında Exxen'de yayınlanacak!

Arıza başka kanala geçer mi?

Arıza dizisi başka kanala geçme ihtimali bulunmuyor! Arıza dizisinde Ahmet Mümtaz Taylan ile Olgun Toker şimdiden yeni diziyle anlaştı! Arıza dizisinde Olgun Toker Son Yaz dizisine transfer oldu! Arıza dizisi kanal değiştirme ihtimali kalmadı ve ekran macerasını bu akşam tamamlıyor!