Geçtiğimiz günlerde başarılı oyuncu Kaan Yıldırım ile güzel oyuncu Hande Erçel’in aşk yaşadığı iddia edilmişti. Hande Erçel ile ilişkisini bitiren Kaan Yıldırım 23 yaşındaki güzel oyuncu Sıla Türkoğlu ile Bodrum’da bir davette sabahın ilk ışıklarına kadar eğlendi. İkili arasında neler yaşanıyor merak konusu oldu…

Ünlü oyuncu Hande Erçel ile geçtiğimiz günlerde ilişkisini noktalayan yakışıklı oyuncu Kaan Yıldırım, soluğu Çeşme ve Bodrum’da aldı. Yakışıklı oyuncu Kaan Yıldırım, en son meslektaşı Kubilay Aka ile tatile çıktı. Bodrum Yalıkavak’ta görüntülenen Kaan Yıldırım ile Kubilay Aka sıcaktan bunalınca, kendilerini serin sulara bırakarak yüzdü. Öte taraftan ünlü oyuncu Kaan Yıldırım Bodrum gecelerinde bir davette bulunan güzel oyuncu Sıla Türkoğlu ile göz göze sabahın ilk saatlerine kadar eğlendiği iddia edildi. Türkoğlu ile Yıldırım çiftinin aşk mı yaşadığı merak konusu oldu.

8_1280x720-6

Sıla Türkoğlu ve Kaan Yıldırım Göz Göze!

35 yaşındaki ünlü oyuncu Kaan Yıldırım geçtiğimiz günlerde güzel oyuncu Jande Erçel ile olan ilişkisini noktalamıştı. Biten ilişkisinden sonra tatile çıkan Kaan Yıldırım ilkin Çeşme’ye ardından Bodrum’a geçti. Yakışıklı oyuncu Kaan Yıldırım, yakın arkadaşı ünlü oyuncu Uraz Kaygılaroğlu ile ünlü komedyen Cem Yılmaz’ın teknesinde görüntülenmişti. Ünlü isimler Uraz ve Kaan seabob yaparken ünlü komedyen Cem Yılmaz da teknesinde yüzüstü yatarak dinlenmişti.

Ünlü komedyen Cem Yılmaz’ın teknesinde Bodrum’ da tatil yapan Cem Yılmaz, Kaan Yıldırım ve Uraz Kaygılaroğlu bir süre denizin ortasında hem yüzdü hem de sohbet etti. Üçlü bol bol kahkaha atarak tatil yapmaya devam etmişti. Bodrum’da iki gün gece gündür beraber olan Yılmaz, Yıldırım ve Kaygılaroğlu deniz sefasından sonra teknenin arkasında sohbet etmeye devam etmişti.

Bodrum’da tatil yapmaya devam eden başarılı oyuncu Kaan Yıldırım Yalıkavak’ta kendisi gibi oyuncu olan yakışıklı oyuncu Kubilay Aka ile objektiflere yakalandı. Aka ve Yıldırım sıcaktan bunalınca kendilerini serin sulara bıraktılar. İkili hem yüzdü hem de sohbet etti. Aka ve Yıldırım’ ın keyifli halleri objektiflere yansırken iki arkadaş daha sonra güneşlenmek için şezlonglarına dönmüştü.

1_1280x720-21

Sıla Türkoğlu ile Kaan Yıldırım Aşk Mı Yaşıyor?

Fenomen Yayıncı Güzelliği ile Büyüledi Fenomen Yayıncı Güzelliği ile Büyüledi

Başarılı oyuncu Kaan Yıldırım bulunduğu projelerde adından bahsettirmeye devam ediyor. Yıldırım, sezonun bitmesi ile kendisini tatile attı. 35 yaşındaki ünlü oyuncu Kaan Yıldırım güzel oyuncu Hande Erçel ile olan ilişki bittikten sonra Çeşme ve Bodrum’da Cem Yılmaz, Uraz Kaygılaroğlu ile daha sonra da meslektaşı Kubilay Aka ile tatil keyfi yaptı. Yıldırım denizin tadını çıkarırken yakın arkadaşları ile de kaliteli zaman geçirdi.

Kanal 7 ekranlarında yayınlanan dram ve romantik türünde olan Emanet dizisinden olaylı bir şekilde ayrılan ünlü oyuncu Sıla Türkoğlu dizide Yaman rolünde olan Halil İbrahim Ceyhan ile ilişkisini de noktalamıştı. Güzel oyuncu Sıla Türkoğlu daha sonra Kardeşlerim dizi ile yıldızı parlayan ünlü oyuncu Halit Özgür Sarı ile bir detoks merkezi çıkışı objektiflere yakalanmıştı. İkili arasında çıkan aşk haberlerini Türkoğlu yalanlamıştı.

Bodrum’da tatil yapan Kaan Yıldırım ile Sıla Türkoğlu bir davette sık sık göz göze geldi. İkilinin bu bakışmaları sosyal medyada gündem oldu. Objektiflere yakalanan bakışmaya birçok kişi yorum yaptı. Türkoğlu ile Yıldırım arasında yeni bir aşk mı doğuyor merak konusu oldu.