Sol Yanım 31 Aralık yeni bölüm var mı yok mu neden yok aranmaya başladı. Star TV'nin iddialı yeni dizilerinden biri olan Sol Yanım perşembe akşamları ekranlara geliyor.

Sol Yanım 31 Aralık yeni bölüm var mı yok mu neden yok aranmaya başladı. Star TV'nin iddialı yeni dizilerinden biri olan Sol Yanım perşembe akşamları ekranlara geliyor. Başrollerini Cansel Elçin ve Defne Samyeli'nin paylaştığı Sol Yanım 31 Aralık akşamı ekranlara gelecek mi çok merak edildi. İşte detaylar...

Geçtiğimiz aylarda Star TV'de başlayan Sol Yanım, geçmişte yaşanan aşkların günümüze etkisini anlatıyor. Dizinin kadrosunda ise Özge Yağız, Tolga Mendi, Cemre Baysel, Emre Bey, Defne Samyeli, Cansel Elçin yer alıyor. Bir Zamanlar Çukurova, Mucize Doktor ve Alev Alev dizisiyle rekabet eden Sol Yanım reytingleriyle hem yapımcısının hem de kanalın yüzünü güldürüyordu.

Sol Yanım 31 Aralık yeni bölüm olacak mı?


Bu perşembe 6. bölümüyle ekranlara gelmesi beklenen Sol Yanım hayranlarına kötü bir haber geldi. Perşembe akşamının 31 Aralık'a yani yılbaşı akşamına denk gelmesi nedeniyle Sol Yanım, bu hafta ekranlara gelmeyecek.

Yani özetle 31 Aralık Perşembe akşamı Sol Yanım yayınlanmayacak. Tahminlerimize göre ocak ayında ara vermeyecek olan Sol Yanım dizisi bir hafta aranın ardından izleyicisiyle buluşacaktır.

Star TV 31 Aralık 2020 Perşembe yayın akışı


Star'da normalde yayınlanan Sol Yanım bu hafta yeni bölümüyle ekranlara gelmeyecek. Yılbaşı nedeniyle Star'da 31 Aralık akşamı İbo Show yılbaşı özel bölümüyle izleyici karşısına çıkacak. İbo Show'un yeni yıl konukları ise Bülent Ersoy, Serdar Ortaç, Hande Yener, Şafak Sezer ve Seda Sayan olacak.