Mucize Doktor 31 Aralık yeni bölüm var mı yok mu neden yok her yerde aranmaya başladı. Başrollerini Taner Ölmez, Onur Tuna ve Sinem Ünsal'ın paylaştığı Mucize Doktor'da otizmli doktor Ali Vefa'nın hikayesi anlatılıyor.

TRT İzleyicileri Üzdü! Sevilen Dizi İki Hafta Sonra Final Yapıyor! TRT İzleyicileri Üzdü! Sevilen Dizi İki Hafta Sonra Final Yapıyor!
Mucize Doktor 31 Aralık yeni bölüm var mı yok mu neden yok her yerde aranmaya başladı. Başrollerini Taner Ölmez, Onur Tuna ve Sinem Ünsal'ın paylaştığı Mucize Doktor'da otizmli doktor Ali Vefa'nın hikayesi anlatılıyor. Bu hafta 44. bölümüyle ekranlara gelmesi beklenen Mucize Doktor'da Ali ile Nazlı'nın araları nasıl olacak merak ediliyordu. Ancak yeni bölümün yayın tarihinin 31 Aralık'a denk gelmesi kafa karıştırdı. Diziyi bekleyenler 31 Aralık 2020 Mucize Doktor olacak mı? Yrni bölüm yayınlanacak mı? Niçin yok araştırmaya başladı. Biz de sizler için bu soruları yanıtladık.

Mucize Doktor 31 Aralık yeni bölüm var mı yok mu?


İki sezondur perşembe akşamları Fox ekranlarında yayınlanan Mucize Doktor, pandemi döneminde uzun bir ara vermiş ve yeni sezonda ekranlara dönmüştü. Berhayat Hastanesi'nde Ali Vefa'nın yaşadıklarının anlatıldığı Mucize Doktor 31 Aralık ekranlara gelecek mi merak konusu oldu.

31 Aralık yılbaşı akşamına denk geldiği için reyting kaygısı duyan kanallar,  dizileri yayınlanmak istemiyor. Tabii Fox TV'de bu genellemeye uyacak.

Yani 31 Aralık Perşembe akşamı Mucize Doktor ekranlara gelmeyecek. Onun yerine Fox ekranlarında iki adet film yayınlanacak.

Mucize Doktor yeni bölüm ne zaman?


Normalde yılbaşının ardından ocak ayında yapılan reklam anlaşmaları için diziler en az 2-3 hafta yayın arası veriyordu. Ancak bu sene, dizilerin pandemi nedeniyle uzun bir süre ekranlara gelmemesini göz önünde bulunduran yapımcılar bu geleceği askıya aldılar. Tabii aralarından istisnalar da var.

Mucize Doktor'un yılbaşı için ara verip vermeyeceğini henüz bilemiyoruz ancak eğer dizi ara vermeyecekse; 7 Ocak Perşembe akşamı izleyici karşısına çıkacaktır.

Mucize Doktor son bölümde neler oldu?


Ferman, Nazlı ve Ali prestijli bir ödül için yurtdışında bir konferansa gitmektedir. Ama Ezo herkese sürpriz yapıp aynı uçağa binince daha en başından ortalık karışır. Diğer tarafta mahkemeye çağırılan Tanju, cerrahi bölümü Demir ve Doruk’a emanet etmek zorundadır.

Acile kritik durumda bir hasta getirilince Demir ve Doruk’un Tanju’dan habersiz harekete geçmekten başka şansı kalmaz. Aynı sırada uçaktaki yolcular gizemli bir hastalığa yakalanmaya başlar. Zaman hem Demir’le Doruk hem de uçaktaki yolcular için süratle daralırken herkes limitinin sonuna kadar test edilir. Ve sonunda ölümle burun buruna gelenler kendilerini bile şaşırtacak itiraflarda bulunacaktır.