Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli’den son dakika haberi geldi! Müjdeli haberi veren Bakan Bekir Pakdemirli, ‘’ 2347 eve daha aş ve iş sağlıyoruz. Merkezi yerleştirmeyle 1277 mühendis, 870 veteriner hekim, 150 tekniker ve 50 teknisyen atandı’’ ifadel

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli’den son dakika haberi geldi! Müjdeli haberi veren Bakan Bekir Pakdemirli, ‘’ 2347 eve daha aş ve iş sağlıyoruz. Merkezi yerleştirmeyle 1277 mühendis, 870 veteriner hekim, 150 tekniker ve 50 teknisyen atandı’’ ifadelerini kullanarak ön plana çıktı. 2 bin 347 istihdam müjdesi veren Bakan Pakdemirli vatandaşlar için bu haberi açıklayarak onlarla sevincini paylaştı.Konu ile alakalı açıklama yapan Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, "Bugün atamasını yapacağımız 2347 yeni çalışma arkadaşımızı ayrı ayrı tebrik ediyorum. KPSS puanına göre ÖSYM tarafından merkezi yerleştirme ile 1277 Mühendis, 870 Veteriner Hekim, 150 Tekniker, 50 Teknisyen olmak üzere toplam 2347 sözleşmeli çalışma arkadaşımızın yerleştirmeleri yapılmıştır. 2347 eve daha aş ve iş sağlıyoruz. Ülkemize ve Bakanlığımıza hayırlı olmasını temenni ederim" ifadelerini kullanarak pek çok vatandaşımız için müjdeli haberi verdi.Tarım ve Orman Bakanlığına 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu doğrultusunda ve 4 B maddesine göre personel alım süreci tamamlanmış olup 2347 personelin yerleştirme işlemleri bugün itibari ile sonuçlandırılacağı açıklanmıştır. Konu ile alakalı olarak açıklama yaparak bugün ki gündemimizde ki yerini aldı.TARIM VE ORMAN BAKANLIĞI SÖZLEŞMELİ PERSONEL ALIMI!

Halkbank banka hesabı olanlara yüksek para ödemesi! Halkbank banka hesabı olanlara yüksek para ödemesi!


KPSS tercih sonuçları her geçen gün araştırılmaya devam edilmesi ardından sonuçların açıklandı. Tarım ve Orman bakanlığı tarafından sözleşmeli personel alımları gerçekleşiyor. Tercihlerini yapan adaylar heyecan içerisinde sonuçların açıklanmasını beklemesinin ardından sonuçlar açıkla. Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli tarafından gelen müjdeli haber doğrultusunda KPSS 2020/7 tercih sonuçlar erişime açıldı ve büyük fırsat tanındı.KPSS TERCİH SONUÇLARI NEREDEN SORGULANIR?KPSS-2020/7: Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından yayımlanan Sözleşmeli personel alımlarının pozisyonlarına göre yerleştirme sonuçları açıklandı. 15 ila 28 Mayıs 2020 tarihleri arasında tercihlerin yapılmasının ardından Tarım ve Orman bakanlığının sözleşmeli pozisyonlarına yerleştirme işlemleri tamamlanmıştır.9 Haziran 2020 tarihi saat 09.40 itibari ile https://sonuc.osym.gov.tr adresi üzerinden T.C. kimlik numarası ve aday şifresi ile erişebilme olanağına sahip olabilir ve tercih sonuçlarınızı öğrenebilirsiniz. ÖSYM tarafından yapılan yerleştirme sonuçları atama işlemleri ile ilgili kurum tarafından yapılacağı açıklandı. Yerleştirildikleri halde atama için öngörülen niteliklere sahip olmayan ya da gerekli belgeleri süresi içerisinde yerleştirdikleri kuruma teslim etmeyen vatandaşların atama işlemleri gerçekleştirilmeyecektir.