Son Dakika Kandilli Rasathanesi 4. 9 olarak açıkladığı deprem, AFAD tarafından 5.

Son Dakika Kandilli Rasathanesi 4.9 olarak açıkladığı deprem, AFAD tarafından 5.2 olarak açıklandı. Son depremler büyük korku yaratıyor. Manisa'da 5.2 şiddetinde deprem İzmir, Bursa, Balıkesir ve Manisa'da hissedildi. Peki deprem nerede oldu?Peş Peşe 7. deprem!Manisa'da 5.2 deprem ardından peş peşe 7 deprem daha oldu. Bu depremlerin En şiddetlisi 19:45'de 4.0 şiddetinde deprem olurken ondan önce 3.5 ve 3.3 şiddetinde deprem korkuttu. Manisa beşik gibi sallanıyor, İzmir Bursa ve Balıkesir'de depremi hissediyor.

Yapı Kredi Konut Kredisi Faizlerini Düşürdü! TOKİ Alamayan Üzülmesin Hemen Başvursun Yapı Kredi Konut Kredisi Faizlerini Düşürdü! TOKİ Alamayan Üzülmesin Hemen Başvursun
Depremler durmuyor!Son Dakika Manisa Kırkağaç'ta 5.0 şiddetinde deprem meydana geldi. Kandilli Rasathanesi 5.2 şiddetinde duyurduğu depremi 4.9 şiddetine çekti. AFAD depremin büyüklüğü 5.2 olarak duyurdu. Deprem İzmir'de çok şiddetli olmak üzere İstanbul, Bursa ve Balıkesir'de hissedildi.Son Depremler 18 Şubat 2020 nerede oldu?

Kandilli Rasathanesi depremin şiddetini tekrardan 5.2 çekti. İlan365 olarak 24 saat önce okuyucularımıza duyurduğumuz depremler başladı. Kritik döneme yeniden girmiş bulunmaktayız. Depremler Manisa ve Elazığ'da olmaya devam edecek.