Son Dakika Siren Sesi neden çıktı? İstanbul ve İzmir'de neden siren sesleri çalıyor? Kadıköy ve Üsküdar'da uzun sürdü!

Son Dakika İstanbul'da ve İzmir'de korkutan siren sesi duyurusu. Kadıköy ve Üsküdar neden siren sesi çalıyor? Siren sesi neden çalar? Başta İstanbul olmak üzere İzmir'de Siren sesi duyulduğu açıklandı.

Gündem 08.11.2020 - 23:55 04.05.2021 - 04:24 İlan35
Son Dakika İstanbul'da ve İzmir'de korkutan siren sesi duyurusu. Kadıköy ve Üsküdar neden siren sesi çalıyor? Siren sesi neden çalar? Başta İstanbul olmak üzere İzmir'de Siren sesi duyulduğu açıklandı. Peki Siren sesi neden çalıyor?

İstanbul Üsküdar ve Kadıköy ilçelerinden yaklaşık 2 dakika boyunca duyulan sirensesi vatandaşlar arasında paniğe neden oldu. Olaya ilişkin henüz resmi bir açıklama yapılmadı.

Hava Saldırısı mı var?

Siren sesi çalmasının bir kaç sebebi var. Ancak Siren sesi en çok hava saldırısı olduğun çalıyor. Ancak İstanbul ve İzmir'de herhangi bir saldırı yok. Geçtiğimiz günlerde Bingöl'de olan Siren sesi gibi olabilir. Belediye acaba haber vermeyi mi unuttu sorusu akıllarda.

Tatbikat yada Belediye haber vermeyi unuttu!

Belediyeler bazen siren sesiyle ilgili tatbikat yapabiliyor. Bu sefer Kadıköy Belediyesi ve Üsküdar belediyesi haber vermeyi unutmuş olabilir. Ancak İzmir'de siren sesi sebebi bilinmiyor.

İşte Duyulan Siren sesi!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@