Son Yaz dizisinde Akgün'ün abisi kim olacak sorusu yanıt arıyordu. Sapr Apak ile görüşülen dizide son karar Arıza dizisinin yıldızı Olgun Toker ile imza aşamasına geldi! Son Yaz Taner geldi! Fox'un sevilen dizisi başrollerinde Ali Atay, Funda Eryiğit, H

TRT İzleyicileri Üzdü! Sevilen Dizi İki Hafta Sonra Final Yapıyor! TRT İzleyicileri Üzdü! Sevilen Dizi İki Hafta Sonra Final Yapıyor!
Son Yaz dizisinde Akgün'ün abisi kim olacak sorusu yanıt arıyordu. Sapr Apak ile görüşülen dizide son karar Arıza dizisinin yıldızı Olgun Toker ile imza aşamasına geldi! Son Yaz Taner geldi!

Fox'un sevilen dizisi başrollerinde Ali Atay, Funda Eryiğit, Hafsanur Sancaktutan, Alperen Duymaz gibi isimlerin yer aldığı Son Yaz'da abi bombası merakla bekleniyordu. Akgün'ün abisi karakterini kim oynayacak merakla bekleniyordu.Akgün'ün abisi için önce Sarp Apak düşünüldü. Ancak Sarp Apak tercihini dijital platformdan yana kullanmak istedi. Son Yaz yapımcıları bu sefer son olarak Show TV de yayınlanan Arıza dizisiyle ekrana gelen Olgun Toker'in kapısını çaldı.

Olgun Toker Son Yaz dizisinde Akgün'ün abisi Taner karakterine hayat verecek.

Edinilen bilgilere göre Olgun Toker projeye sıcak baktı ve imza aşamasına gelindi. Olgun Toker'in Son Yaz'da Akgün'ün düşman abisi karakterini canlandıracağı öğrenildi.Olgun Toker, Kanal D de yayınlanan Burcu Biricik, Ahmet Mümtaz Taylan ve Birkan Sokullu'nun yer aldığı Hayat Şarkısı adlı dizide canlandırdığı Mahir karakteri ile dikkatleri üzerine çekmişti.

OLGUN TOKER KİMDİR?

Olgun Toker 12 Mart 1986 Mersin doğumludur. Müjdat Gezen Sanat Merkezi Konservatuvarı Tiyatro Bölümünden mezun olan Olgun Toker son olarak Arıza dizisinde yer almıştır. Toker daha önce de Hayat Şarkısı adlı dizide canlandırdığı Mahir karakteri ile tanınmıştır.